BYT

Litinové radiátory a retro styl je kombinace, která funguje

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Litinové radiátory byly, jsou a budou skvělým pomocníkem pro dlouhotrvající vyhřívání místností. Jejich éra ještě neskončila…V současné době jsou tptiž na trhu výkonné litinové radiátory Laurens, které se inspirují retro stylem. Tyto radátory se můžou stát zajímavým a funkčním doplňkem s vysokým výkonem a dlouhou životností i ve Vaší domácnosti…

 

Velmi dlouhá setrvačnost sálání

I přes možná delší dobu počátečního náhřevu, umí litonové radiátory zajistit dlouhotrvající přísun tepla do místnosti. Toho ostatními způsoby vytápění dosaženo není. Sálají rozhodně déle než klasické radiátory a to dokonce i po vypnutí zdroje tepla (kotle). Litonové radátory totiž pracují s větším objemem vody a jejich výbornou akumulaci tepla zajišťuje i litina – materiál, ze kterého jsou vyrobeny. Právě dlouhotrvajícímu zajištění telené pohody se hodí zejména do chladnějších a větších místností.

 

 

Retro styl probudí každý interirér

Nabídce litinových radiátorů v současnosti vévodí radiátory inspirované retro stylem. Mají jedinečný design, díky kterému se mohou stát zajímavým doplňkem každého interiéru. Litinové radiátory, které jsou inspirovány retro stylem, nabízí v modelové řadě ArtDeco společnost Laurens radiátory. Kromě běžně upravených radiátorů nabízí společnost i litinové radiátory řady ArtDeco v luxusním a originálním provedení. Tyto mají ručně leštěný povrch kovovou patinou nebo je možné je mít v černo-zlatém či černo-stříbrném perleťovém lesklém laku, který evokuje zámecký luxusní styl!

    

Litonové radiátory vás přežijí

K nezpochybnitelným přednostem litinových radiátorů patří samozřejmě jejich extrémní životnost. Vzhledem ke své masivní konstrukci disponují litinové radiátory extrémní odolností. Pokud se k tomu ještě přidá unikátní technologie zpracování povrchu, kterou společnost Laurens radiátory nabízí, je možné dosáhnout životnosti litinových radiátorů až na hranici 100 let. Toho jinde dosáhnete jen velmi těžko!

Litinové radiátory řady ArtDeco oživí každou velkou místnost,ale hodí se například i do zimní zahrady.

Více informací o litinových radiátorech a další nabídce společnosti najdete na www.laurens.cz. Radiátory si také můžete prohlédnout v několika jejich studiích!

Související příspěvky

Nalezení nového domova snazší než kdy dříve

redakce

Topení jako designový doplněk?

redakce

Digestoře SIRIUS – vše ostatní je kompromis

redakce