BYT

Lišty pro dokonalé řešení vaší podlahy

Pokládáte novu podlahu? Nebo potřebujete zdokonalit zakončení té staré? Pokud ano, je tu pro vás společnost Detalon, s.r.o. Vyberte si z jejich široké nabídky…

Prvotřídní kvalita zaručena

Společnost Detalon, s.r.o. je jedním z největších dodavatelů lišt, profilů, izolací a dalších prvků, konstrukcí a systémů. Specializují se také na dodávku stavební chemie pro obklady a dlažby, balkony a terasy i interiérové podlahy. V jejich nabídce najdete pouze výrobky prvotřídní kvality od prověřených evropských výrobců jako Schlüter-Systems KG v Německu, PROFILITEC S.p.A. a PROFILPAS S.p.A. v Itálii.

Obvodové i rohové lišty

Detalon, s.r.o. nabízí zboží pro malo i velkoodběratele. Připravena je například speciální kategorie Obvodové a soklové lišty a profily, kde na vás čeká velmi široký výběr. Obvodové lišty jsou například k dostání v několika velikostech i provedeních a můžete si objednat jakékoliv jejich množství. V nabídce jsou například obvodové lišty inovativní řady METAL LINE. Tyto obvodové lišty nabízejí bohatou škálu řešení a provedení a jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku. V nabídce samozřejmě nechybí ani rohové lišty nebo speciální rohové lišty obklady. Vybírat můžete i obvodové lišty z materiálů jako je nerez ocel s kartáčovaným povrchem nebo obvodové profily z PVC.

Design a funkčnost

Všechny nabízené obvodové lišty řady METAL LINE mají zajímavý moderní design. Umožňují především zjemnit přechod stěny a podlahy. Zároveň  pomocí nich můžete vytvořit dostatečný prostor pro uložení případných kabelů od telefonu, počítače, TV, apod.

Dejte své podlaze zajímavý design. Kompletní nabídku najdete na www.detalon.cz.

Související příspěvky

Dokonalé bydlení v Praze je tady

redakce

Užijte si jarní grilování na maximum!

redakce

Povlečení pro moderní domácnost

redakce
Search by Voice