BYT

Lišty pro dokonalé řešení vaší podlahy

Pokládáte novu podlahu? Nebo potřebujete zdokonalit zakončení té staré? Pokud ano, je tu pro vás společnost Detalon, s.r.o. Vyberte si z jejich široké nabídky…

Prvotřídní kvalita zaručena

Společnost Detalon, s.r.o. je jedním z největších dodavatelů lišt, profilů, izolací a dalších prvků, konstrukcí a systémů. Specializují se také na dodávku stavební chemie pro obklady a dlažby, balkony a terasy i interiérové podlahy. V jejich nabídce najdete pouze výrobky prvotřídní kvality od prověřených evropských výrobců jako Schlüter-Systems KG v Německu, PROFILITEC S.p.A. a PROFILPAS S.p.A. v Itálii.

Obvodové i rohové lišty

Detalon, s.r.o. nabízí zboží pro malo i velkoodběratele. Připravena je například speciální kategorie Obvodové a soklové lišty a profily, kde na vás čeká velmi široký výběr. Obvodové lišty jsou například k dostání v několika velikostech i provedeních a můžete si objednat jakékoliv jejich množství. V nabídce jsou například obvodové lišty inovativní řady METAL LINE. Tyto obvodové lišty nabízejí bohatou škálu řešení a provedení a jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku. V nabídce samozřejmě nechybí ani rohové lišty nebo speciální rohové lišty obklady. Vybírat můžete i obvodové lišty z materiálů jako je nerez ocel s kartáčovaným povrchem nebo obvodové profily z PVC.

Design a funkčnost

Všechny nabízené obvodové lišty řady METAL LINE mají zajímavý moderní design. Umožňují především zjemnit přechod stěny a podlahy. Zároveň  pomocí nich můžete vytvořit dostatečný prostor pro uložení případných kabelů od telefonu, počítače, TV, apod.

Dejte své podlaze zajímavý design. Kompletní nabídku najdete na www.detalon.cz.

Související příspěvky

Dekorativní lamináty Formica – jedinečný styl

redakce

Praktické doplňky do koupelny bez nutnosti jejich lepení a vrtání do stěn a obkladů!

redakce

Abychom se v bytě cítili příjemně

redakce