BYT

LINO Fatra ideální volba pro komerční prostory a kanceláře

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Doba nevzhledných a často nekvalitních podlahových krytin je dávno pryč. Pokud chcete do své kanceláře nebo jiných prostor kvalitní podlahu se zajímavých designem, bude vás zajímat speciální PVC podlaha LINO Fatra.

Atraktivní vzhled i extrémně dlouhá výdrž

LINO Fatra® je unikátní vinylová podlahová krytina, která se může pochlubit širokou škálou vzorů. Navíc má několik skvělých vlastností, které ji předurčují k tomu stát se vaším společníkem po mnoho let. Na český trh ji přináší společnost Fatra s.r.o.

Vlastnosti jako záruka kvality

LINO Fatra® se díky svému složení řadí mezi špičky v oboru PVC podlah. Kromě atraktivního vzhledu a dlouhé výdrže má i řadu dalších příjemných vlastností. Mezi ty patří snadná údržba, vysoká chemická odolnost povrchu, dobrý teplotní vjem, možnost pokládání na pružný podklad, ekonomická výhodnost a v neposlední řadě i antialergické prostředí a mnohem více.

Homogenní nebo heterogenní?

PVC podlaha LINO Fatra® je k dostání buď v homogenním nebo heterogenním provedení. Homogenní podlahové krytiny mají celé své tloušťce stejné složení i provedení. Nášlapná (užitná) vrstva je potom shodná s tloušťkou podlahoviny. Heterogenní krytiny jsou složeny ze tří vrstev, které se do sebe odlišují buď složením nebo provedením. Tloušťka nášlapné (užitné) vrstvy určuje stupeň zátěže podlahové krytiny. Záleží na vašich požadavcích. LINO Fatra® je také k dostání v několika barevných designech, které dodají vašemu interiéru styl a šmrnc.

 

Více informací najdete na www.fatrafloor.cz.

Související příspěvky

Co zvážit při výběru koupelnového zrcadla?

redakce

Plisé pro váš útulný byt

redakce

Potřebujete změnu? Pak sáhněte po moderní obývací stěně

redakce