BYT

Liboc nabídne bytový luxus v těšné blízkosti okouzlující přírody!

Bydlení může mít mnoho různých podob. Můžete se například trápit ve starém bytě, „užívat si“ bydlení na okraji města a těžko dojíždět do centra nebo se můžete těšit z luxusu a stylové podoby vaší domácnosti. Pokud se i vám nejvíce zamlouvá třetí z možností, určitě by vás měl zajímat nový projekt s názvem Liboc. Jedinečný je provedením i lokalitou, ve které se nachází.

 

Moderna a luxus je znát v každém detailu

Bydlení Liboc je developerský projekt, který je realizován na Praze 6 – v jedné z nejkrásnějších lokalit a sice v těšné blízkosti oblíbené přírodní rezervace Divoká Šárka. Více informací o přírodní rezervaci Divoká Šárka najdete v tomto článku.V rámci projektu Liboc vznikne moderní čtyřpodlažní bytový komplex. V rámci něhož bude k dispozici 16 bytových jednotek. Vzniknout byty o dispozicích 1+kk až po 4+kk. Všechny byty budou mít k dispozici prostorné balkony a přízemní byty budou mít předzahrádky. Nový bytový dům bude vybaven i garážemi a sklepními prostory. Bude se jednat o luxusní byty v nádherném prostředí.

 

Špičkové vybavení je pro Liboc standardem

Byty Liboc zaujmou nejen moderně řešenými prostory. Budoucí majitelé se mohou těšit také na jejich špičkovou výbavu. Každý byt bude vybaven bezpečnostními dveřmi, vysoce kvalitními obklady, chybět nebude ani špičková sanitární technika. Každý majitel bytu si bude dokonce moci vybrat z několika typů laminátových podlah a přizpůsobit tak byt k obrazu svému.

 

Pro koho jsou byty Liboc vhodné?

Byty, které v rámci projektu Liboc vzniknou, jsou vhodné pro všechny milovníky luxusního a stylového bydlení. Vhodné jsou zejména pro rodiny s dětmi ale i pro páry. Na své si zde přijdou milovníci městského životního stylu, kteří chtějí zůstat v těšném spojení s přírodou.

 

Nečekejte!

Nové byty budou hotové v dubnu 2015! Prodej byl již zahájen, takže pokud máte zájem, na nic nečekejte.

Kompletní informace najdete na www.bydleni-liboc.cz

Související příspěvky

Ekologie a tradičně spolehlivý výkon se setkávají ve strojích Briggs & Stratton

redakce

Máte také chuť na grilovanou dobrůtku?

redakce

Praktické doplňky do koupelny bez nutnosti jejich lepení a vrtání do stěn a obkladů!

redakce