BYT

Levné komíny Stadreko 7 metrů – cena 12.650,-

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Nepropásněte jedinečnou cenu komínů špičkové kvality Stadreko. Komíny této značky se vyznačují vysokou trvanlivostí a funkčností. Nyní jsou k dostání za akční cenu, která se rozhodně vyplatí.Výběr pro každého

Každý dům nebo i jiná stavba je charakteristická svými rozměry a nároky na vytápění. Proto je nutné, aby součástí každé stavby byl výkonný komín, který zaručí bezpečené a efektivní topení. Pokud chcete jistotu a kvalitu, měly by vás právě komíny Stadreko extrémně zajímat.

Několik variant provedení

Pokud chcete mít vše bez problémů, vyplatím se vám pořídit si celou komínovou sestavu. Komíny Stadreko nabízí komínové sestavy od 4m délky až do 14m délky – záleží na vašich potřebách. Komínové systémy Stadreko jsou k dostání ve třech různých průměrech 200, 180 a 160mm, mají třísložkový systém, šamotové vložky a jsou izolovány špičkovou izolační vatou Rockwool a keramzitbetonovými tvarovkami. Komínové systémy Stadreko je možné použít pro kamna, krby, kotle a spotřebiče na pevná paliva, na plyn a na kapalná paliva. Komíny Stadreko navíc splňují veškeré požadavky a normy EU, nezbytné pro revizi a vydání kolaudačního rozhodnutí!

Komíny samostatně

Pořídit si můžete samozřejmě i samostatný komín například s ventilační šachtou o průměru 200 nebo 160mm. V nabídce jsou také dvojprůduchové komíny.

Nabídku komínů a komínových systému Stadreko najdete na www.webareal.cz/komin v nabídce jsou také veškeré náhradní díly.

Související příspěvky

Stavební pouzdro JAP – skvělé řešení jak ušetřit prostor

redakce

ODPADNÍ VODA Z RODINNÉHO DOMU – CO S NÍ ?

redakce

Trendy ve fasádních barvách – Šedá nemusí být nudná

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.