BYT

LED svítidla do každého koutku domácnosti

Led svítidla jsou nejen efektivním zdrojem světla, ale dokáží dodat interiéru zajímavý styl a atmosféru. Stačí si jen vybrat z široké palety nabízených modelů LED svítidel. Pomůže vám v tom světelné studio LIGHTVISION!

 

 

Vizionářský styl vede!

I LED svítidla prošla modernizací a současný trh nabízí skutečně skvostné kousky v moderním designu, které by v žádné domácnosti rozhodně neměly chybět. Designérskou lahůdkou je například stolní lampa J-LIGHT, kterou charakterizuje vizionářský návrh vytvořený z několika intenzivně jasných bodů podél okraje jednoduchého tvaru. Úhel s tím správným počtem stupňů vystavuje na odiv působivou přehlídku technologie, která mění složitost v jednoduchost. J-LIGHT se hodí do domácnosti, ale stane se i skvostem vaší kanceláře.

Praktické neznamená nemoderní

Často se setkáváme s mýtem, že praktické osvětlení není moderní. To ale není pravda. Právě LED svítidla jsou toho důkazem. Velmi praktické a současně absolutně moderní je vestavné svítidlo LED TUBE, které lze jednoduše zasunout a vysunout nebo také nástěnné svítidlo LED MOMA, které se vyznačuje jednoduchou krásou čistých linií.

LED svítidla pro venkovní použití

Led svítidla mají své uplatnění i ve venkovních prostorech. Pořídit si můžete například zemní svítidlo LEDIO EP nebo vysoce výkonné venkovní reflektor RAY s 36 LED diodami.

LED svítidla v moderním stylu najdete na www.lightvision.cz.

Studio LightVision
Holandská 6
CZ 639 00 Brno
tel. +420 511 120 944
e-mail: info@lightvision.cz
www.lightvision.cz

Související příspěvky

Druhá etapa bydlení Nad Přehradou je v plném proudu

redakce

Mezonetový nebo půdní byt?

redakce

Jak naložit ze skvrnou od červeného vína? Kartáčové čištění koberců Praha 9

redakce