BYT

Lampy a lampičky za super cenu!

Pokud uvažujete o koupi lampy nebo lampičky do vaší domácnosti nebo kanceláře, je ten správný čas. Širokou nabídku lamp a lampiček různých druhů za skvělou najdete právě teď ve specializovaném internetovém obchodě rajsvitidel.cz

 

Stačí si jen vybrat

V tomto e-shopu nabízí jako novoroční bonus pro své zákazníky akční cenu u interiérových svítidel typu lampy a lampičku. Připraven je široký výběr v obou kategoriích. S nákupem ale nemeškejte. Akce nebude trvat věčně a zásoby nejsou nevyčerpatelné.

Styl i výkon do kanceláře

V nabídce jsou například lampičky, které vám přinesou kvalitní osvětlení pro práci v kanceláři. Konkrétně je to například výkonná Stolní lampička 66434/87/10 od Massive. Tato lampička se vyrobena z kombinace materiálů: kov a plast a přinese styl do každé kanceláře ale i domácnosti. Můžete ji mít za 506 Kč. V nabídce najdete i zajímavou Stolní lampičku číslo 23691, která vyjma své funkční povinnosti splní i účel zajímavého doplňku interiéru. Výrobcem lampičky je firma EGLO a její cena je 948Kč.

 

Svítidla do moderní domácnosti

Akční sleva se vztahuje také na moderní lampy, které dodají atmosféru každému interiéru. Namátkou z nabídky: Lampa stojací 85982 od EGLO se širokou možností použití v bytových i kancelářských interiérech, kromě osvětlovací funkce je možné ji použít i jako zajímavý designový doplněk prostoru. Cena této lampy je 1511Kč! Dále z nabídky: Lampa stojací ESEO 37433/13/13 od Massive, konkrétně jde o produkt specializované řady ESEO s výborným poměrem kvalita/cena. Tato lampa je vyrobena z kvalitních materiálů s vyšší designovou přidanou hodnotou! Její cena je 3202Kč.

 

Nevhejte, akční sleva na lampy a lampičky nebude trvat věčně! Kompletní nabídku výprodeje se slevou až 67% najdete na www.rajsvitidel.cz/akce.

Související příspěvky

Hledáte bydlení v Praze s nádechem luxusu? Můžete bydlet přímo Na Výsluní!

redakce

Schody i schodiště profesionálně podle vašich představ

redakce

Moderní i populární zároveň, takové jsou bodová svítidla

redakce