Search

Kvalitní mytí oken

Moje okna se nachází ve výšce v novostavbě, při jejich mytí jsem se necítila zrovna nejbezpečněji. S manželem jsme se po domluvě shodli na tom, že zkusíme služby odborné firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., jejíž kontakt mi dal kamarád.

Po telefonické domluvě jsme si zadali termín a ten také dodrželi. Menší zásek nastal ve chvíli, kdy na oknech našli zbytky silikonů a tmelů, které používali zedníci při výstavbě. Museli tyto tvrdé skvrny odstranit žiletkou. Docela jsem měla strach, že mi tím nová okna poškrábou, ale ujistili mě o jejich zkušenostech. Nechala jsem je tedy dál pracovat a věnovala se stěhování nábytku. Okna perfektně umyli a na sucho vyleštili. Kvalitně odstranili nečistoty a potvrdilo se, že moje obavy byly zbytečné, protože nikde ani škrábnutí po žiletce. Navíc byli tak hodní, že umyli i parapety a celé okolí okna, včetně strhnutí ochranných pásek z rámů oken. Myslím, že každý kdo hledá kvalitní mytí oken Brno se může spolehlivě obrátit na firmu A Servis Lipka, s.r.o.

Dostane se vám kvalitních služeb, skvělého přístupu a spolehlivosti. Domluvili jsme se, že nám budou okna mýt i nadále a nastavili jsme si časový interval, který nabízí i individuálně. Přece jen se nacházíme na kraji města, kde okna tak často mýt nemusíme.

06.myti-oken

Kdo vám kvalitně umyje okna v Brně

Mám problém s mytím prosklené haly, která je ve výšce a polovina skleněných tabulí je neotvíratelná. Předchozí firmy, které mi skla v hale umývaly, většinou nedodržely dohodnuté termíny k provedení zakázky.

Pořád posouvali a měnily termíny a já už byl opravdu vytočený. Na internetu jsem vyhledal firmu A SERVIS LIPKA, která se specializuje na mytí oken ve výšce. Zaujala mě hlavně proto, že na tuto firmu byly velmi dobré reference. S firmou jsem se zkontaktoval a dohodl termín, kdy mohou přijet na mytí oken. V dohodnutý termín přijel tým specialistů na umývání oken ve výšce a z vysokozdvižné plošiny všechny skleněné plochy perfektně a rychle umyli. U firmy A Servis Lipka se mi líbí jejich operativnost již při zadání zakázky, mají propracovaný rezervační systém a vždycky to klapne hned na poprvé. Jsem s touto úklidovou firmou velmi spokojen a již třetím rokem naše spolupráce perfektně funguje.

Jejich zaměstnanci jsou spolehliví a vždy svou práci udělají bez problémů a umí si vše dobře zorganizovat. Jsem rád, že mi odpadly starosti s dalším hledáním spolehlivé firmy neboť služby mytí okenA SERVISU budu nadále využívat pro jejich spolehlivost.


TAG


54 x komentováno u “Kvalitní mytí oken

 1. František Plachý napsal:

  Dobrý den, kde všude provádíte své služby? Měl bych zájem, ale nevím, zda by jste jeli až k Mostu. Díky.

 2. Kateřina Slezáková napsal:

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak přesně několikrát zmíněná nano impregnace oken funguje? Nějak si to nedokážu představit. Díky za odpověď.

  • Ondřej Vinkler napsal:

   Dobrý den,
   nano impregnace oken má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost.

   S pozdravem a přáním pěkného dne,
   Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 3. Ivan Krátký napsal:

  Čím leštíte okna, aby zůstala beze šmouh?

  • Ivana Morysová napsal:

   Nepoužíváme žádné leštidla. V tom je ten vtip. Po kvalitním umytí oken sklo pouze vyleštíme suchovu bavlněnou plenou. Leštidla vytvářejí na povrchu skla jemný film, který když se okna mírně znečistí a záprásí je vidět. Jou vidět kruhy po leštění. To u suchého leštění není a okna vydrží být déle čistá.

  • Emil Fukal napsal:

   Máme střešní okna ve výšce 6 metrů, jsou neotvíravá a nikdo nám není schopen je umýt zevnitř. Dole na recepci se musí postavit nějaké lešení a opřít o schodiště. Jedná se pouze o dvě okna. Můžete nám s tím pomoct a máte o tak malou zakázku zájem?

   • Ivana Morysová napsal:

    Ano, není problém, rádi provedeme a naceníme, ale v tomto případě bychom doporučili nanést na tyto nedostupná okna nanoimprgnační nátěr. Okna by se nemusela tak často umývat. V tomto případě je velmi drahé se k nim dostat.

 4. Aneta Pfizingerová napsal:

  Potřebovala jsem umýt okna po řemeslnících, ale jelikož jsem měla dost své práce, tak jsem se obrátila na tuto profesionální úklidovou firmu, která se zabývá nejen umýváním a čištěním oken. Přijeli rychle a pustili se do díla. Vystupovali seriózně, vstřícně a precizně. Dokonce mi umyli i kličky, rámy a parapety a uklidili si po sobě, takže mi tím nepřidávali další práci. Tímto mockrát děkuji firmě za skvěle odvedenou práci.

  • Rudolf Zavadil napsal:

   Uričitě taky doporučím, firma pro nás dělá mytí oken ve výškách v Praze i v Brně. A vše probíhá bez potíží. Jejich horolezci jsou opravdoví profesionálové, řeší a umí vyřešit téměř nemožné. I když se zdá, že to nepůjde, tak se řešení vždycky najde.

  • Ivana Morysová napsal:

   Děkujeme za kladný komentář.

 5. Mikuláš S napsal:

  Doporučuji!

 6. Martina Šimonová napsal:

  Hrozně moc chválím, takhle dobře umytá okna jsem ještě nikdy neměla. Nezbývá, než Vaše služby doporučit!

 7. Ella Mozolová napsal:

  Prosím, jak řešíte umývání střešních oken? Jste dostatečně zabezpečeni? Děkuji za odpověď.

  • Ivana Morysová napsal:

   Mytí a čištění oken a prosklenných ploch u nás provádějí zkušení a především školeni pracovníci a horolezci. Firma má všechny certifikáty a školení na práce ve výškách a ve volné hloubce.

 8. Veronika Řehořová napsal:

  Také by mě zajímalo, zda umýváte všechny druhy oken, potřebovala bych umýt střešní okna. Hezký den.

  • Ivana Morysová napsal:

   Toto mytí řešíme našimi horolezci, kteří provádějí mytí ve výškách a v nebezpečných protorech, například střešní okna, okna na schodišti a jiné.

 9. Simona Kouřilová napsal:

  Uklízí vaši pracovníci po sobě nebo se mám připravit na to, že si budu muset potom poklidit?

  • Ivana Morysová napsal:

   Ano to je součástí zakázky, že naši zaměstnanci uklidí a uvedou místo do původního stavu.

 10. Richard Ponocný napsal:

  Jsem typ člověka, který nesnese pomyšlení na to, aby moje manželka lezla po oknech a dřela se, když se může věnovat mně a dětem. To si raději zaplatím za tuto službu a strávím čas s rodinou. Na internetu jsem našel tuto úklidovou firmu, tak jsem jim zavolal a domluvil si termín. Přijeli rychle a práce jim šla od ruky. Byli milí, ochotní a precizní. Dokonce mi navrhli i impregnaci skel, s tím, že okna vydrží až 2 roky čistá a životnost na impregnaci uvádějí až 6 let. Tak jsem souhlasil a nechal si ji aplikovat. Sice to vyjde o kapánek dráž než běžné mytí oken, ale vyrovná ba i předčí finanční rozdíl v tom, že se na ty okna nemusí sáhnout 2 roky. Takže ve své podstatě to vyjde levněji, než čtvrtletní mytí oken 4x do roka.

  • Rudolf Zavadil napsal:

   Máme do firmy A SERVIS LIPKA, taky nano impregnaci oken zatím jeden rok, okna zvenku opravdu vypadají velmi slušně. Pokud to vydrží a dožije se nano impregnace 4 -5 let tak je to zázrak. Moje žena je posedlá čistotou a pořád mi lezla ve čtvrtém patře po oknech. Teď se už jeden rok oken nedotkla. To mě za to stojí.

  • Ivana Morysová napsal:

   Dekujeme za kladný ohlas na naši práci.

 11. Pavel Smejkal napsal:

  Spolehlivost a spokojenost!! Za mě je to skvělá firma!

 12. Žaneta Sekyrková napsal:

  Byla jsem překvapena s rychlostí zakázky a dodržením termínů. Doporučuji.

  • Ivana Morysová napsal:

   Zaměstnáváme dlouhodobě kvalitní pracovníky, kteří mají v oblasti našich poskytovaných služeb potřebnou praxi a grif. Mnoho zákazníků stejně jako Vy paní Sekyrová především chválí rychlost a kvalitu. Někteří zaměstnanci u nás pracují i 15 let a to je pak znát. Děkujeme za hodnocení.

 13. Ema Štraus napsal:

  Umýváte veškeré druhy oken? Děkuji za odpověď.

 14. Vlastimil Brabec napsal:

  Už jste někdy slyšeli o GLP impregnaci oken? Vřele doporučuji, dokud jsem to nevyzkoušel na vlastní kůži, nevěřil jsem. Již několikrát jsem měl na mytí oken najatou úklidovou firmu, ale nikdy jsem nebyl tak spokojen jako u firmy A SERVIS LIPKA. Ti jako jediní, mi nabídli tuto metodu při umývání oken a musím říct, že je to naprostá bomba. Předtím jsem musel nechat umývat okna minimálně 4x ročně, ale od té doby co jsou naimpregnovaný, tak bohatě postačí 1x za 2 roky. Spolupracuji s firmou A Servis již několik let a jsem nadmíru spokojen.

  • Pavel Rous napsal:

   Tak to nebude potřeba, okna z venku nebudete muset umývat cca 4 -5 let.

  • Ivana Morysová napsal:

   Jenom Vás pane Brabče upřením, nyní se u Vás okna budou umývat maximálně 1 za dva roky. Je možné, že až za tři, uvidíme. Děkujeme za kladný komentář.

 15. Lukáš Věncek napsal:

  Mytí a čištění oken ve výšce Brno, které jsou na těžko přístupných místech, využíváme i vysokozdvižné plošiny a hydraulická ramena. Tuto techniku volíme přednostněji před horolezeckou technikou, ale když okolní podmínky nedovolí využití této techniky, musíme zrealizovat mytí oken ve výšce pomocí slaňovací techniky. Mytí a čištění oken ve výšce Brno pomocí horolezecké a speleologické techniky má pro zákazníka výhodu, nejen v tom, že je ekonomicky výhodnější oproti hydraulickým ramenům a plošinám, ale také tím, že nemusíme zajišťovat na městských úřadech v Brně, povolení, zábory a výjimky tak jak tomu je v případě využití vysokozdvižných plošin a hydraulických ramen. Práce ve výškách musí vykonávat zaměstnanci, kteří mají platnou licenci na práce ve výškách pomocí horolezecké a speleologické techniky, jsou proškoleni dle nařízení vlády podle § 134a odst.2 a podle § 134 c odst.2 zákona č.65/1965 Sb,zák.práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Na případná rizika spojená s realizací této zakázky je firma pojištěna do výše 10.000.000,- Kč.

  • Karel Dlouhý napsal:

   Myjete i skleníky? Máme na zahradě skleník a skleněný sedlový strop je ve výšce asi 5 m a plošinu na zahradu nedostaneme. Co by jste doporučili?

 16. Radovan Taťák napsal:

  Při této zakázce jsme uskutečnili i čištění a mytí oken a loga Brno. Myli jsme a čistili výlohy z venkovní i vnitřní strany. Výlohy a ostatní prosklené plochy umýváme tzv. trikem suchého leštění, což znamená, že v žádném případě nepoužíváme pro vyleštění prosklené plochy žádné leštidla a tím je zaručeno, že plocha zůstane dlouhou dobu čistá a po jejím soustavném zaprášení se neobjeví kruhy a tahy po leštění. Z venkovní strany výloh jsme prováděli v Brně i strhávání fólií z prosklené plochy. Abychom zajistili, že stržení fólií a různých polepů provedeme bez jakéhokoliv poškození povrchu výlohy, používáme k těmto účelům korundové žiletky, jejichž průměr je 10 cm. Generální úklid při akci Brno zahrnoval i strojové čištění podlahy na prodejně. Strojové čištění podlahy jsme uskutečnili za použití kotoučového stroje, který zajistí důkladné hloubkové vyčištění podlahy. Strojově jsme vyčistili podlahu o ploše 150 m2 a spotřebovali jsem 0,5l čistící chemie. Ke zbavení podlahy nečistot ze stavby (vápno, cement, apod.) jsme použili kyselou chemii. V jiných případech používáme zásaditou chemii jako například pro vyčištění zašlé špíny, mastnoty či čištění staré dlažby. Zákazník byl s konečným výsledkem čištění a mytí oken a loga Brno velmi spokojený a z naší strany se nám akce podařila se 100% úspěšností. Čištění a mytí oken a loga Brno.Doporučujeme Vám taky strojové čištění koberců Brno, je to v dnešní době nejlepší metoda vyčištění kobercových ploch. Naše úklidová firma zajišťuje tuto službu již přes 20 let a na základě dlouholeté praxe používá ty nejkvalitnější kotoučové stroje a velmi účinnou chemii Bosch RTS. Kvalifikovaní pracovníci používají kotoučový stroj, který váží 40 kg a díky váze má vyčištění 100% výsledky. Poté co je koberec vyčištěn vysoušíme třímotorovým vysavačem, který nejenže vysuší koberec, ale také odsaje hrubé nečistoty i hluboko uložené. Strojové čištění koberců v Brně se provádí např. v obchodních domech, restauracích, školách, školkách, firmách, rodinných domech i bytových jednotkách.

  • Ludvík Zikola napsal:

   Na OC Avion Brno potřebujeme vyčistit loga a pylony, které sahají cca do výšky 22 m.Můžeme se na Vás obrátit?

   • Ivana Morysová napsal:

    Ano můžete tyto práce jsme uz na OC Avionu vykonávali pro firmy, kterým pravidelně čistíme a myjeme výlohy v centru. Na tyto práce jsme objednávali hydrulická ramena montážních plošin 28 m 32 m délky.

 17. Bohumil S. napsal:

  Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. jednoznačně doporučuji!!

 18. Marek Štébl napsal:

  Doporučuji!!!

  • Ivana Morysová napsal:

   Pane Štéble, děkujeme za doporučení, u Vás nás to těší, protože jste velmi náročný zákazník. Vám nic neujde. Kvalitu si opravdu umíte pohlídat. Ale to je pro nás dobře.

 19. Marta Š. napsal:

  Jsem velmi spokojená s výsledky této firmy a určitě si jejich služby objednám znovu.

 20. Tom Mazanec napsal:

  Jejich umývání oken je opravdu účinné na dlouhotrvající lesk.

 21. Emil Fukal napsal:

  Mytí oken v Brně děláme v největší míře pro soukromé osoby a subjekty v bytech a rodinných domech v Brně, pro firmy v Brně, pro instituce a úřady v Brně, pro nemocnice a zdravotnická zařízení v Brně. Velký objem práce provádíme také na mytí oken na školách v Brně, další oblast kde vykonáváme mytí oken a výloh Brno jsou obchody a provozovny v centru města, na hlavních obchodních tepnách v Brně a obchodních centrech Brno. Mytí oken a výloh v Brně probíhá ve dvou režimech mytí. 1. Servisní mytí a čištění oken a výloh v Brně. Zákazník zde volí servisní cyklus mytí oken a výloh v Brně podle svých potřeb. Nejčastější servisní mytí oken a výloh v Brně je servisní mytí 1 za 30 dní z venkovní strany a jednou za kvartál zevnitř. Nebo se na začátku rovnou určí, že se vnitřní výlohy umývají podle domluvy a servis není dopředu určen. Je to např. u provozoven, kde je dostačující mytí z vnitřní strany dvakrát ročně. Kdo požaduje radikálně snížit náklady na provoz a dodržet pouze to, že ho např. nebude stále uhánět správa obchodního centra, můžeme umývat okna a výlohy v obchodních centrech v Brně z venku jedenkrát za dva měsíce, nebo jedenkrát za tři měsíce. V krajním případě pokud je opravdu nutné skutečně snížit náklady na pomyslné dno, můžeme zvolit servisní cyklus 1x za 120 dní, tedy mytí výkladců z venku 3x ročně. V tomto systému mytí oken a výloh v Brně účtujeme ještě stále cenu za servisní mytí. Pokud ovšem zvolíte mytí pouze 2x za rok, je mytí oken účtováno v ceně za nárazové mytí. 2. Nárazové a jednorázové mytí oken a výloh v Brně. V této ceně myjeme okna a výlohy nárazově. V této cenové relaci provádíme také mytí oken v Brně po rekonstrukcích, malování, řemeslnících a po stavbě. Když myjeme okna a výlohy v Brně, vždy odstraníme a strhneme polepy a folie. Na začátku před mytím oken a výkladců v Brně vždy odstraníme z prosklených ploch všechny plakáty a nedovolený výlep. Před samotným umytím oken a výloh Brno seškrábeme všechno zbylé lepidlo, které je zbytkem postržení a odstranění folií.

  • Hynek Kaplan napsal:

   Potřebujeme odstrani letité celopolepy z prodejny v OC Olympia Brno. Jste schopni strhat a odstranit cca 70 m2 folií a celopolepů a rekamních přelepů?

   • Ivana Morysová napsal:

    ano rádi provedeme, na OC Olympii Brno tuto činnost odstranění polepů, celopolepů a odstranění lepidla po stržených polepech vykonáváme poměrně dost často. V tomoto rozměru 70 m2 je potřeba počítat, že práce budou trvat v průběhu celé noci a vy si musíte na Vaši provozovnu vyřídit povolení a doplatit ještě ostrahu.

 22. Bruno Španiel napsal:

  Dlouhou řadu let, pro mnoho spokojených zákazníků zajišťujeme mytí oken a prosklených ploch i ve výškách a těžko přístupných místech. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. je vybavena pracovníky s platnými licencemi na práci ve výškách za pomoci horolezecké a speleologické techniky a proškolení o bezpečnosti dle nařízení vlády podle § 134a odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č.65/1965 Sb, zák. práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Mytí oken v domácnostech, bytech a firmách Ostrava provádíme ve výškách i na těžko přístupných místech s použitím horolezecké a speleologické techniky nebo hydraulických ramen a vysokozdvižné plošiny. S touto technikou je nám „terén“ lépe přístupný a můžeme tak kvalitně provézt mytí oken v domácnosti Ostrava. Na mytí oken Ostrava používáme takzvaný trik suchého leštění a to znamená, že nepoužíváme žádná leštidla, ale pouze suchou 100% bavlněnou plenu, textilii, která zaručí, že po delší době od doby mytí oken firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. nezůstávají na skle stopy a tahy od leštění.
  Nanášíme také takzvanou hydrofobní nano technologickou impregnaci skla – toto se vyplatí zejména ve výškách a exteriérech. Co je glasprotect? Nanotechnologie, kterou tato impregnace obsahuje zajistí čistotu oken až 6 let. Při dešti se na oknech a výlohách vytvoří kuličky s vodou, které prach a saze pohltí a vítr tyto kuličky odvalí z povrchu okna pryč.
  Sháníte úklidové služby? A SERVIS LIPKA je výbornou volbou, můžete se přesvědčit. Podívejte se na naše internetové stránky http://www.a-servislipka.cz nebo kontaktujte naším e-mailem centrala@a-servislipka.cz pracovníky, kteří vám pošlou nezávaznou cenovou nabídku. Provádíme odstranění graffiti Ostrava, antigraffitový nátěr Ostrava, čištění a tepování koberců Ostrava, čištění podlah Ostrava, po stavební a po rekonstrukční úklid Ostrava.

  • Patrik Tkáč napsal:

   Rádi bychom v Ostravě objednali firmu na mytí oken a dále bychom chtěli nepřístupné střešní okna ve výšce nechat ošetřit nano nátěrem. Mám dotaz jak dlouho tato nano impregnace oken vydrží? Je možné, že i 6 let? Tedy pokud to dobře chápu, okna se tedy šest let neumývají?

 23. Bedřich Vydra napsal:

  Firma s dlouholetou tradicí poskytuje kvalitní a profesionální mytí oken a výloh, za použití bezpečných pomůcek. Pro naše zákazníky poskytujeme mytí oken a výloh jak v institucích, nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v soukromé sféře – mytí oken v bytu, residenci, domě. Ve většině případech realizujeme zakázky, které se nastaví jako pravidelné, obchodním centrům a firmám – zde si zákazník u nás nastaví v jakém intervalu a v jaký čas chce, abychom okna myli. Respektujeme provoz firem, ale i domácností a jsme flexibilní. Není pro nás problém realizovat mytí oken i po pracovních dobách. Mnohdy jsou okna ve špatně přístupných místech (výškách, zaoblené rohy, atd.), náš personál je proškolený s platnou licencí na práci ve výškách pomocí horolezecké a speleologické techniky a byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Jsme vybaveni vysokozdvižnou technikou a speleologickým a horolezeckým zařízením. Využíváme pouze kvalitních pomůcek, pokud je tedy vaše okno silně znečištěno od zbytků reklam, silikonu, bannerů, atd., provádíme takové čištění za pomoci korundových žiletek, které mají 10 cm dlouhou plochu. Takto nepoškrábeme a nepoškodíme okenní plochu a důkladně ji očistíme od zatvrdlých nečistot. Náš tým nepoužívá žádná leštidla, čili po odstranění zatvrdlých nečistot je okno důkladně umyto čistým rozmývákem, po zaschnutí jej leštíme pouze 100% bavlněnou plenou, to zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk. Při použití leštidel, jdou po čase vidět tahy a kruhy po leštění, leštidlo na sebe váže prach a okolní nečistoty, které potom na okně jdou vidět.

 24. Václav Koráb napsal:

  Realizace služby spojené s mytím oken a čištěním markýz, které je prováděno ve výškách. Realizují profesionální zaměstnanci, kteří byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Pro mytí oken a markýz ve výškách úklidová firma využívá speciální horolezeckou či speleologickou techniku, ale pro snadnější přístup k proskleným plochám nejčastěji volí hydraulické ramena a vysokozdvižné plošiny, které máme k těmto účelům také k dispozici. Mytí oken je zajišťováno tzv. trikem suchého leštění – v žádném případě nepoužívá leštící přípravky a okna leští na sucho a to pouze čistou bavlněnou plenou. Práce ve výškách zahrnuje také mytí a čištění markýz. Čistíme plastové i látkové markýzy, kdy čištění plastových markýz je oproti látkovým jednodušší. V případě látkových markýz je čištění markýz prováděno strojovou metodou čištění markýz, kterou využíváme také při čištění koberců. Na markýzy aplikujeme velmi účinnou čistící chemii Bosch RTS a pomocí kartáče je povrch vykartáčován a na závěr celý povrch vysajeme vysoce výkonným vysavačem. Naše firma zajišťuje také impregnaci látkových markýz, pro kterou je podmínkou vhodné počasí a bezvětří.

  • Oto Kilián napsal:

   Jakým způsobem u Vás pracují horolezci? Rád lezu a rád bych se připojil k Vaši skupině: Výškové práce Brno, mytí a čištění oken fasád Brno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *