BYT DŮM

Kvalitní mytí oken

Moje okna se nachází ve výšce v novostavbě, při jejich mytí jsem se necítila zrovna nejbezpečněji. S manželem jsme se po domluvě shodli na tom, že zkusíme služby odborné firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., jejíž kontakt mi dal kamarád.

Po telefonické domluvě jsme si zadali termín a ten také dodrželi. Menší zásek nastal ve chvíli, kdy na oknech našli zbytky silikonů a tmelů, které používali zedníci při výstavbě. Museli tyto tvrdé skvrny odstranit žiletkou. Docela jsem měla strach, že mi tím nová okna poškrábou, ale ujistili mě o jejich zkušenostech. Nechala jsem je tedy dál pracovat a věnovala se stěhování nábytku. Okna perfektně umyli a na sucho vyleštili. Kvalitně odstranili nečistoty a potvrdilo se, že moje obavy byly zbytečné, protože nikde ani škrábnutí po žiletce. Navíc byli tak hodní, že umyli i parapety a celé okolí okna, včetně strhnutí ochranných pásek z rámů oken. Myslím, že každý kdo hledá kvalitní mytí oken Brno se může spolehlivě obrátit na firmu A Servis Lipka, s.r.o.

Dostane se vám kvalitních služeb, skvělého přístupu a spolehlivosti. Domluvili jsme se, že nám budou okna mýt i nadále a nastavili jsme si časový interval, který nabízí i individuálně. Přece jen se nacházíme na kraji města, kde okna tak často mýt nemusíme.

06.myti-oken

Kdo vám kvalitně umyje okna v Brně

Mám problém s mytím prosklené haly, která je ve výšce a polovina skleněných tabulí je neotvíratelná. Předchozí firmy, které mi skla v hale umývaly, většinou nedodržely dohodnuté termíny k provedení zakázky.

Pořád posouvali a měnily termíny a já už byl opravdu vytočený. Na internetu jsem vyhledal firmu A SERVIS LIPKA, která se specializuje na mytí oken ve výšce. Zaujala mě hlavně proto, že na tuto firmu byly velmi dobré reference. S firmou jsem se zkontaktoval a dohodl termín, kdy mohou přijet na mytí oken. V dohodnutý termín přijel tým specialistů na umývání oken ve výšce a z vysokozdvižné plošiny všechny skleněné plochy perfektně a rychle umyli. U firmy A Servis Lipka se mi líbí jejich operativnost již při zadání zakázky, mají propracovaný rezervační systém a vždycky to klapne hned na poprvé. Jsem s touto úklidovou firmou velmi spokojen a již třetím rokem naše spolupráce perfektně funguje.

Jejich zaměstnanci jsou spolehliví a vždy svou práci udělají bez problémů a umí si vše dobře zorganizovat. Jsem rád, že mi odpadly starosti s dalším hledáním spolehlivé firmy neboť služby mytí okenA SERVISU budu nadále využívat pro jejich spolehlivost.

Související příspěvky

Akce „Dopřejte si kvalitu od Fakro“ prodloužená až do konce listopadu 2014!

redakce

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v salonech KLER

redakce

Firma ATMOS – řešení pro vaše vytápění

redakce

54 x komentováno

Václav Koráb 2. 4. 2016 at 4:37

Realizace služby spojené s mytím oken a čištěním markýz, které je prováděno ve výškách. Realizují profesionální zaměstnanci, kteří byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Pro mytí oken a markýz ve výškách úklidová firma využívá speciální horolezeckou či speleologickou techniku, ale pro snadnější přístup k proskleným plochám nejčastěji volí hydraulické ramena a vysokozdvižné plošiny, které máme k těmto účelům také k dispozici. Mytí oken je zajišťováno tzv. trikem suchého leštění – v žádném případě nepoužívá leštící přípravky a okna leští na sucho a to pouze čistou bavlněnou plenou. Práce ve výškách zahrnuje také mytí a čištění markýz. Čistíme plastové i látkové markýzy, kdy čištění plastových markýz je oproti látkovým jednodušší. V případě látkových markýz je čištění markýz prováděno strojovou metodou čištění markýz, kterou využíváme také při čištění koberců. Na markýzy aplikujeme velmi účinnou čistící chemii Bosch RTS a pomocí kartáče je povrch vykartáčován a na závěr celý povrch vysajeme vysoce výkonným vysavačem. Naše firma zajišťuje také impregnaci látkových markýz, pro kterou je podmínkou vhodné počasí a bezvětří.

Oto Kilián 5. 5. 2016 at 22:46

Jakým způsobem u Vás pracují horolezci? Rád lezu a rád bych se připojil k Vaši skupině: Výškové práce Brno, mytí a čištění oken fasád Brno.

Bedřich Vydra 3. 4. 2016 at 7:37

Firma s dlouholetou tradicí poskytuje kvalitní a profesionální mytí oken a výloh, za použití bezpečných pomůcek. Pro naše zákazníky poskytujeme mytí oken a výloh jak v institucích, nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v soukromé sféře – mytí oken v bytu, residenci, domě. Ve většině případech realizujeme zakázky, které se nastaví jako pravidelné, obchodním centrům a firmám – zde si zákazník u nás nastaví v jakém intervalu a v jaký čas chce, abychom okna myli. Respektujeme provoz firem, ale i domácností a jsme flexibilní. Není pro nás problém realizovat mytí oken i po pracovních dobách. Mnohdy jsou okna ve špatně přístupných místech (výškách, zaoblené rohy, atd.), náš personál je proškolený s platnou licencí na práci ve výškách pomocí horolezecké a speleologické techniky a byli proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Jsme vybaveni vysokozdvižnou technikou a speleologickým a horolezeckým zařízením. Využíváme pouze kvalitních pomůcek, pokud je tedy vaše okno silně znečištěno od zbytků reklam, silikonu, bannerů, atd., provádíme takové čištění za pomoci korundových žiletek, které mají 10 cm dlouhou plochu. Takto nepoškrábeme a nepoškodíme okenní plochu a důkladně ji očistíme od zatvrdlých nečistot. Náš tým nepoužívá žádná leštidla, čili po odstranění zatvrdlých nečistot je okno důkladně umyto čistým rozmývákem, po zaschnutí jej leštíme pouze 100% bavlněnou plenou, to zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk. Při použití leštidel, jdou po čase vidět tahy a kruhy po leštění, leštidlo na sebe váže prach a okolní nečistoty, které potom na okně jdou vidět.

Bruno Španiel 11. 4. 2016 at 0:38

Dlouhou řadu let, pro mnoho spokojených zákazníků zajišťujeme mytí oken a prosklených ploch i ve výškách a těžko přístupných místech. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. je vybavena pracovníky s platnými licencemi na práci ve výškách za pomoci horolezecké a speleologické techniky a proškolení o bezpečnosti dle nařízení vlády podle § 134a odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č.65/1965 Sb, zák. práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Mytí oken v domácnostech, bytech a firmách Ostrava provádíme ve výškách i na těžko přístupných místech s použitím horolezecké a speleologické techniky nebo hydraulických ramen a vysokozdvižné plošiny. S touto technikou je nám „terén“ lépe přístupný a můžeme tak kvalitně provézt mytí oken v domácnosti Ostrava. Na mytí oken Ostrava používáme takzvaný trik suchého leštění a to znamená, že nepoužíváme žádná leštidla, ale pouze suchou 100% bavlněnou plenu, textilii, která zaručí, že po delší době od doby mytí oken firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. nezůstávají na skle stopy a tahy od leštění.
Nanášíme také takzvanou hydrofobní nano technologickou impregnaci skla – toto se vyplatí zejména ve výškách a exteriérech. Co je glasprotect? Nanotechnologie, kterou tato impregnace obsahuje zajistí čistotu oken až 6 let. Při dešti se na oknech a výlohách vytvoří kuličky s vodou, které prach a saze pohltí a vítr tyto kuličky odvalí z povrchu okna pryč.
Sháníte úklidové služby? A SERVIS LIPKA je výbornou volbou, můžete se přesvědčit. Podívejte se na naše internetové stránky http://www.a-servislipka.cz nebo kontaktujte naším e-mailem centrala@a-servislipka.cz pracovníky, kteří vám pošlou nezávaznou cenovou nabídku. Provádíme odstranění graffiti Ostrava, antigraffitový nátěr Ostrava, čištění a tepování koberců Ostrava, čištění podlah Ostrava, po stavební a po rekonstrukční úklid Ostrava.

Patrik Tkáč 14. 5. 2016 at 20:06

Rádi bychom v Ostravě objednali firmu na mytí oken a dále bychom chtěli nepřístupné střešní okna ve výšce nechat ošetřit nano nátěrem. Mám dotaz jak dlouho tato nano impregnace oken vydrží? Je možné, že i 6 let? Tedy pokud to dobře chápu, okna se tedy šest let neumývají?

Emil Fukal 12. 4. 2016 at 22:56

Mytí oken v Brně děláme v největší míře pro soukromé osoby a subjekty v bytech a rodinných domech v Brně, pro firmy v Brně, pro instituce a úřady v Brně, pro nemocnice a zdravotnická zařízení v Brně. Velký objem práce provádíme také na mytí oken na školách v Brně, další oblast kde vykonáváme mytí oken a výloh Brno jsou obchody a provozovny v centru města, na hlavních obchodních tepnách v Brně a obchodních centrech Brno. Mytí oken a výloh v Brně probíhá ve dvou režimech mytí. 1. Servisní mytí a čištění oken a výloh v Brně. Zákazník zde volí servisní cyklus mytí oken a výloh v Brně podle svých potřeb. Nejčastější servisní mytí oken a výloh v Brně je servisní mytí 1 za 30 dní z venkovní strany a jednou za kvartál zevnitř. Nebo se na začátku rovnou určí, že se vnitřní výlohy umývají podle domluvy a servis není dopředu určen. Je to např. u provozoven, kde je dostačující mytí z vnitřní strany dvakrát ročně. Kdo požaduje radikálně snížit náklady na provoz a dodržet pouze to, že ho např. nebude stále uhánět správa obchodního centra, můžeme umývat okna a výlohy v obchodních centrech v Brně z venku jedenkrát za dva měsíce, nebo jedenkrát za tři měsíce. V krajním případě pokud je opravdu nutné skutečně snížit náklady na pomyslné dno, můžeme zvolit servisní cyklus 1x za 120 dní, tedy mytí výkladců z venku 3x ročně. V tomto systému mytí oken a výloh v Brně účtujeme ještě stále cenu za servisní mytí. Pokud ovšem zvolíte mytí pouze 2x za rok, je mytí oken účtováno v ceně za nárazové mytí. 2. Nárazové a jednorázové mytí oken a výloh v Brně. V této ceně myjeme okna a výlohy nárazově. V této cenové relaci provádíme také mytí oken v Brně po rekonstrukcích, malování, řemeslnících a po stavbě. Když myjeme okna a výlohy v Brně, vždy odstraníme a strhneme polepy a folie. Na začátku před mytím oken a výkladců v Brně vždy odstraníme z prosklených ploch všechny plakáty a nedovolený výlep. Před samotným umytím oken a výloh Brno seškrábeme všechno zbylé lepidlo, které je zbytkem postržení a odstranění folií.

Hynek Kaplan 5. 5. 2016 at 22:44

Potřebujeme odstrani letité celopolepy z prodejny v OC Olympia Brno. Jste schopni strhat a odstranit cca 70 m2 folií a celopolepů a rekamních přelepů?

Ivana Morysová 14. 5. 2016 at 20:02

ano rádi provedeme, na OC Olympii Brno tuto činnost odstranění polepů, celopolepů a odstranění lepidla po stržených polepech vykonáváme poměrně dost často. V tomoto rozměru 70 m2 je potřeba počítat, že práce budou trvat v průběhu celé noci a vy si musíte na Vaši provozovnu vyřídit povolení a doplatit ještě ostrahu.

Tom Mazanec 13. 4. 2016 at 9:25

Jejich umývání oken je opravdu účinné na dlouhotrvající lesk.

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:24

Snažíme se a děkujeme za hodnocení.

Marta Š. 13. 4. 2016 at 10:36

Jsem velmi spokojená s výsledky této firmy a určitě si jejich služby objednám znovu.

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:23

Děkujeme za hodnocení a kladné body.

Marek Štébl 14. 4. 2016 at 15:15

Doporučuji!!!

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:23

Pane Štéble, děkujeme za doporučení, u Vás nás to těší, protože jste velmi náročný zákazník. Vám nic neujde. Kvalitu si opravdu umíte pohlídat. Ale to je pro nás dobře.

Bohumil S. 15. 4. 2016 at 9:56

Firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. jednoznačně doporučuji!!

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:20

Děkujeme za pochvalu a kladné hodnocení.

Radovan Taťák 17. 4. 2016 at 14:33

Při této zakázce jsme uskutečnili i čištění a mytí oken a loga Brno. Myli jsme a čistili výlohy z venkovní i vnitřní strany. Výlohy a ostatní prosklené plochy umýváme tzv. trikem suchého leštění, což znamená, že v žádném případě nepoužíváme pro vyleštění prosklené plochy žádné leštidla a tím je zaručeno, že plocha zůstane dlouhou dobu čistá a po jejím soustavném zaprášení se neobjeví kruhy a tahy po leštění. Z venkovní strany výloh jsme prováděli v Brně i strhávání fólií z prosklené plochy. Abychom zajistili, že stržení fólií a různých polepů provedeme bez jakéhokoliv poškození povrchu výlohy, používáme k těmto účelům korundové žiletky, jejichž průměr je 10 cm. Generální úklid při akci Brno zahrnoval i strojové čištění podlahy na prodejně. Strojové čištění podlahy jsme uskutečnili za použití kotoučového stroje, který zajistí důkladné hloubkové vyčištění podlahy. Strojově jsme vyčistili podlahu o ploše 150 m2 a spotřebovali jsem 0,5l čistící chemie. Ke zbavení podlahy nečistot ze stavby (vápno, cement, apod.) jsme použili kyselou chemii. V jiných případech používáme zásaditou chemii jako například pro vyčištění zašlé špíny, mastnoty či čištění staré dlažby. Zákazník byl s konečným výsledkem čištění a mytí oken a loga Brno velmi spokojený a z naší strany se nám akce podařila se 100% úspěšností. Čištění a mytí oken a loga Brno.Doporučujeme Vám taky strojové čištění koberců Brno, je to v dnešní době nejlepší metoda vyčištění kobercových ploch. Naše úklidová firma zajišťuje tuto službu již přes 20 let a na základě dlouholeté praxe používá ty nejkvalitnější kotoučové stroje a velmi účinnou chemii Bosch RTS. Kvalifikovaní pracovníci používají kotoučový stroj, který váží 40 kg a díky váze má vyčištění 100% výsledky. Poté co je koberec vyčištěn vysoušíme třímotorovým vysavačem, který nejenže vysuší koberec, ale také odsaje hrubé nečistoty i hluboko uložené. Strojové čištění koberců v Brně se provádí např. v obchodních domech, restauracích, školách, školkách, firmách, rodinných domech i bytových jednotkách.

Ludvík Zikola 5. 5. 2016 at 22:41

Na OC Avion Brno potřebujeme vyčistit loga a pylony, které sahají cca do výšky 22 m.Můžeme se na Vás obrátit?

Ivana Morysová 14. 5. 2016 at 19:57

Ano můžete tyto práce jsme uz na OC Avionu vykonávali pro firmy, kterým pravidelně čistíme a myjeme výlohy v centru. Na tyto práce jsme objednávali hydrulická ramena montážních plošin 28 m 32 m délky.

Lukáš Věncek 17. 4. 2016 at 20:48

Mytí a čištění oken ve výšce Brno, které jsou na těžko přístupných místech, využíváme i vysokozdvižné plošiny a hydraulická ramena. Tuto techniku volíme přednostněji před horolezeckou technikou, ale když okolní podmínky nedovolí využití této techniky, musíme zrealizovat mytí oken ve výšce pomocí slaňovací techniky. Mytí a čištění oken ve výšce Brno pomocí horolezecké a speleologické techniky má pro zákazníka výhodu, nejen v tom, že je ekonomicky výhodnější oproti hydraulickým ramenům a plošinám, ale také tím, že nemusíme zajišťovat na městských úřadech v Brně, povolení, zábory a výjimky tak jak tomu je v případě využití vysokozdvižných plošin a hydraulických ramen. Práce ve výškách musí vykonávat zaměstnanci, kteří mají platnou licenci na práce ve výškách pomocí horolezecké a speleologické techniky, jsou proškoleni dle nařízení vlády podle § 134a odst.2 a podle § 134 c odst.2 zákona č.65/1965 Sb,zák.práce ve znění zákona č.155/2000 Sb, o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky. Na případná rizika spojená s realizací této zakázky je firma pojištěna do výše 10.000.000,- Kč.

Karel Dlouhý 14. 5. 2016 at 19:54

Myjete i skleníky? Máme na zahradě skleník a skleněný sedlový strop je ve výšce asi 5 m a plošinu na zahradu nedostaneme. Co by jste doporučili?

Vlastimil Brabec 19. 4. 2016 at 12:02

Už jste někdy slyšeli o GLP impregnaci oken? Vřele doporučuji, dokud jsem to nevyzkoušel na vlastní kůži, nevěřil jsem. Již několikrát jsem měl na mytí oken najatou úklidovou firmu, ale nikdy jsem nebyl tak spokojen jako u firmy A SERVIS LIPKA. Ti jako jediní, mi nabídli tuto metodu při umývání oken a musím říct, že je to naprostá bomba. Předtím jsem musel nechat umývat okna minimálně 4x ročně, ale od té doby co jsou naimpregnovaný, tak bohatě postačí 1x za 2 roky. Spolupracuji s firmou A Servis již několik let a jsem nadmíru spokojen.

Pavel Rous 5. 5. 2016 at 22:39

Tak to nebude potřeba, okna z venku nebudete muset umývat cca 4 -5 let.

Ivana Morysová 14. 5. 2016 at 19:52

Jenom Vás pane Brabče upřením, nyní se u Vás okna budou umývat maximálně 1 za dva roky. Je možné, že až za tři, uvidíme. Děkujeme za kladný komentář.

Ema Štraus 19. 4. 2016 at 12:05

Umýváte veškeré druhy oken? Děkuji za odpověď.

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:20

Ano všechny i ve výškách.

Žaneta Sekyrková 20. 4. 2016 at 12:34

Byla jsem překvapena s rychlostí zakázky a dodržením termínů. Doporučuji.

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:19

Zaměstnáváme dlouhodobě kvalitní pracovníky, kteří mají v oblasti našich poskytovaných služeb potřebnou praxi a grif. Mnoho zákazníků stejně jako Vy paní Sekyrová především chválí rychlost a kvalitu. Někteří zaměstnanci u nás pracují i 15 let a to je pak znát. Děkujeme za hodnocení.

Pavel Smejkal 20. 4. 2016 at 13:05

Spolehlivost a spokojenost!! Za mě je to skvělá firma!

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:17

Pane Smejkale děkujeme za kladnou referenci na naše služby.

Richard Ponocný 21. 4. 2016 at 9:45

Jsem typ člověka, který nesnese pomyšlení na to, aby moje manželka lezla po oknech a dřela se, když se může věnovat mně a dětem. To si raději zaplatím za tuto službu a strávím čas s rodinou. Na internetu jsem našel tuto úklidovou firmu, tak jsem jim zavolal a domluvil si termín. Přijeli rychle a práce jim šla od ruky. Byli milí, ochotní a precizní. Dokonce mi navrhli i impregnaci skel, s tím, že okna vydrží až 2 roky čistá a životnost na impregnaci uvádějí až 6 let. Tak jsem souhlasil a nechal si ji aplikovat. Sice to vyjde o kapánek dráž než běžné mytí oken, ale vyrovná ba i předčí finanční rozdíl v tom, že se na ty okna nemusí sáhnout 2 roky. Takže ve své podstatě to vyjde levněji, než čtvrtletní mytí oken 4x do roka.

Rudolf Zavadil 5. 5. 2016 at 22:36

Máme do firmy A SERVIS LIPKA, taky nano impregnaci oken zatím jeden rok, okna zvenku opravdu vypadají velmi slušně. Pokud to vydrží a dožije se nano impregnace 4 -5 let tak je to zázrak. Moje žena je posedlá čistotou a pořád mi lezla ve čtvrtém patře po oknech. Teď se už jeden rok oken nedotkla. To mě za to stojí.

Ivana Morysová 14. 5. 2016 at 19:49

Dekujeme za kladný ohlas na naši práci.

Simona Kouřilová 21. 4. 2016 at 13:14

Uklízí vaši pracovníci po sobě nebo se mám připravit na to, že si budu muset potom poklidit?

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:16

Ano to je součástí zakázky, že naši zaměstnanci uklidí a uvedou místo do původního stavu.

Veronika Řehořová 21. 4. 2016 at 13:49

Také by mě zajímalo, zda umýváte všechny druhy oken, potřebovala bych umýt střešní okna. Hezký den.

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:15

Toto mytí řešíme našimi horolezci, kteří provádějí mytí ve výškách a v nebezpečných protorech, například střešní okna, okna na schodišti a jiné.

Ella Mozolová 22. 4. 2016 at 9:18

Prosím, jak řešíte umývání střešních oken? Jste dostatečně zabezpečeni? Děkuji za odpověď.

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:14

Mytí a čištění oken a prosklenných ploch u nás provádějí zkušení a především školeni pracovníci a horolezci. Firma má všechny certifikáty a školení na práce ve výškách a ve volné hloubce.

Martina Šimonová 24. 4. 2016 at 21:02

Hrozně moc chválím, takhle dobře umytá okna jsem ještě nikdy neměla. Nezbývá, než Vaše služby doporučit!

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:12

Paní Šimonová to potěší. Děkujeme za kladný ohlas na naše služby.

Mikuláš S 25. 4. 2016 at 11:05

Doporučuji!

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:11

Děkujeme za doporučení

Aneta Pfizingerová 27. 4. 2016 at 13:55

Potřebovala jsem umýt okna po řemeslnících, ale jelikož jsem měla dost své práce, tak jsem se obrátila na tuto profesionální úklidovou firmu, která se zabývá nejen umýváním a čištěním oken. Přijeli rychle a pustili se do díla. Vystupovali seriózně, vstřícně a precizně. Dokonce mi umyli i kličky, rámy a parapety a uklidili si po sobě, takže mi tím nepřidávali další práci. Tímto mockrát děkuji firmě za skvěle odvedenou práci.

Rudolf Zavadil 5. 5. 2016 at 22:32

Uričitě taky doporučím, firma pro nás dělá mytí oken ve výškách v Praze i v Brně. A vše probíhá bez potíží. Jejich horolezci jsou opravdoví profesionálové, řeší a umí vyřešit téměř nemožné. I když se zdá, že to nepůjde, tak se řešení vždycky najde.

Ivana Morysová 14. 5. 2016 at 19:48

Děkujeme za kladný komentář.

Petr Starý 31. 5. 2016 at 15:30

Provádíte mytí oken Olomouc? Díky.

Ivan Krátký 27. 4. 2016 at 13:57

Čím leštíte okna, aby zůstala beze šmouh?

Ivana Morysová 1. 5. 2016 at 20:10

Nepoužíváme žádné leštidla. V tom je ten vtip. Po kvalitním umytí oken sklo pouze vyleštíme suchovu bavlněnou plenou. Leštidla vytvářejí na povrchu skla jemný film, který když se okna mírně znečistí a záprásí je vidět. Jou vidět kruhy po leštění. To u suchého leštění není a okna vydrží být déle čistá.

Emil Fukal 5. 5. 2016 at 22:29

Máme střešní okna ve výšce 6 metrů, jsou neotvíravá a nikdo nám není schopen je umýt zevnitř. Dole na recepci se musí postavit nějaké lešení a opřít o schodiště. Jedná se pouze o dvě okna. Můžete nám s tím pomoct a máte o tak malou zakázku zájem?

Ivana Morysová 14. 5. 2016 at 19:48

Ano, není problém, rádi provedeme a naceníme, ale v tomto případě bychom doporučili nanést na tyto nedostupná okna nanoimprgnační nátěr. Okna by se nemusela tak často umývat. V tomto případě je velmi drahé se k nim dostat.

Kateřina Slezáková 27. 5. 2016 at 10:30

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak přesně několikrát zmíněná nano impregnace oken funguje? Nějak si to nedokážu představit. Díky za odpověď.

Ondřej Vinkler 30. 5. 2016 at 11:38

Dobrý den,
nano impregnace oken má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
Ondřej Vinkler, A SERVIS LIPKA s.r.o.

František Plachý 1. 6. 2016 at 8:25

Dobrý den, kde všude provádíte své služby? Měl bych zájem, ale nevím, zda by jste jeli až k Mostu. Díky.

Diskuze je uzavřena.