BYT

Koupelnu netvoří pouze vana nebo sprchový kout

V každé koupelně jsou nejdůležitějšími prvky dlažba, obklady a vana nebo sprchový kout. To tvoří základ každé koupelny, ale k dokonalému vybavení koupelny je toho za potřebí ještě mnohem více. Ještě musíte koupelnu vybavit správným koupelnovým nábytkem. A to vůbec není jednoduchý výběr. Na trhu je totiž spousta možností.

 

Jaké druhy nábytku můžeme do koupelny použít?

Abyste dosáhli krásné koupelny, musíte do ní pořídit také krásný koupelnový nábytek. I v této kategorii existuje mnoho druhů nábytku, které jsou určeny pro odlišné využití. Můžete volit mezi celými koupelnovými sestavami nebo kupovat každý druhy koupelnového nábytku jednotlivě a koupelnu si sestavit podle vlastního uvážení. Můžete vybírat skříňky pod umyvadlo, skříňky nad umyvadlo, poličky, svislé skříně, závěsné skříně, volně stojící skříně i skříňky s umyvadlem. Koupelnové sety nábytku by všechny tyto součásti měly obsahovat a měly by tvořit kompaktní celek.

 

Ještě správně vybrat baterie

Vodovodní baterie jsou další samostatnou kategorií při zařizování nebo rekonstrukci koupelny. Opět existuje mnoho druhů, které mají odlišné využití. Baterie se dělí podle místa využití – umyvadlové, vanové, sprchové. Podle způsobu ovládání – pákové, kohoutkové. A také podle způsobu instalace – nástěnné, stojánkové, podmítkové. Ve všech těchto kategoriích můžete najít velké množství druhů a vzorů baterií. Můžete se rozhodovat, zda volit levné vodovodní baterie s klasickým designem nebo dražší baterie s moderním designem a více funkcemi.

 

Dbejte také na detaily

Právě detaily mohou pomoci podtrhnout a zvýraznit celkovou krásu každé koupelny. Nemusí mít pouze dekorativní účely, ale mohou mít i své praktické využití. Do koupelny můžete například využít také elegantní kusové koberce. Pokud správně vyberete, dodají vaší koupelně nejen krásu, ale také bezpečí a čistotu.

 

Související příspěvky

Rezidence Mostecká 21 spojuje luxus a historii

redakce

Krásné bydlení v Praze 4: Blízko přírody i centra

redakce

Nejprodávanější lokalitou je Praha 5. Nabízí totiž vše, co potřebujete

redakce