BYT

Koupelnová zrcadla

Koupelna bez zrcadla je jako dveře bez kliky. Zrcadla do koupelen jsou bez diskuze atraktivním doplňkem, ale také nedílnou součástí celé koupelny. Tento typický prvek odrazu krásy je zároveň estetickým prvkem, který jednak opticky zvětšuje prostor a navíc splňuje praktickou funkci. V koupelně působí vlhkost na všechny předměty, proto se vždy při výběru zajímejte o to, z jakých materiálů je vyrobeno. Rámy a skříňky ve kterých je zabudované by měly být buď kvalitně ošetřené proti vodě nebo vyrobené z odolného dřeva. Naopak kovové rámy musí být z nerezu či antikozorně upravené. Vybírejte vždy rozumem, nikoliv podle ceny.

Zrcadla která se nemlží

Jestli nechcete investovat finance do speciálního topného panelu se zrcadlovou úpravou, opatřete si protizamlžující fólii. Ta se aplikuje na stávající zrcadlo a atraktivně zajistí, že už ho nebudete muset neustále leštit.

Součástí u těchto typů zrcadel je box pro připojení do elektrické sítě, pochopitelně s bezpečným IP krytím pro koupelny. Ať už se rozhodnete pro vysoké či pro dlouhé zrcadlo přes celou stěnu, nikdy nezapomínejte na správné osvětlení. Zrcadlo by mělo být osvětleno ze všech stran tak, aby netvořilo stíny, nejvíce jej ocení ženy při nanášení make-upu a všeobecného líčení.

 2_zrcadlo_bez_osvetleni_w60092_100x80_cm_2

Koupelnová zrcadla bez osvětlení

Samozřejmě se na našem trhu nabízí i široký sortiment různých typů zrcadel bez osvětlení. Internetové stránky topeni-koupelny.cz předkládají obsáhlý a především okouzlující výběr těch nejlukrativnějších modelů bez osvětlení, kde si vybere i ta nejnáročnější klientela..

V nabídce moderně vedeného shopu naleznete různé variace zrcadel od společnosti Wega jako jsou například : Zrcadlo bez osvětlení Wega 100 x 75 cm, je lepené a opatřené závěsnou hrazdou, na kterou lze uchytit 3-5 kusů lampiček. Nebo také líbivé zrcadlo vnka taktéž od firmy Wega 25 x 144 cm se zárukou na dva roky.

2_zr-3992b-26

Související příspěvky

Bener senver munst onvase

redakce

Využijte úložný prostor opravdu maximálně!

redakce

České ručičky aneb patenty českých firem, které zlepšují naše bydlení i kvalitu života

redakce