BYT

KOUPELNA – OÁZA KLIDU A POHODY

Také jste podlehli trendu doby a stále jen spěcháte a spěcháte? Vzpomenete si, kdy jste si dopřáli a v klidu vychutnali voňavou koupel, se svíčkami, vonnými oleji a příjemnou hudbou? Teď se zamyslíte… Chvíli se necháte unášet velmi příjemnou představou a přímo cítíte tu směs vůní linoucích se z vany plné pěny.

 

Setrváváte v tom blaženém stavu a svou představu dál rozvíjíte… Příjemné, že? Nakonec se vrátíte do reality a smutně konstatujete, že nemáte problém udělat si čas na sebe, ale spíš nemáte to příjemné místo, kde byste si mohli příjemně vychutnat chvíle relaxace. Chybí vám oáza klidu a pohody, kterou by vaše koupelna mohla a měla být.

Představte si krásnou koupelnu, vytvořenou podle vašich přání a představ. Vybavena by mohla být v klasickém, umírněném stylu nebo naopak v super moderním stylu plném odvážných,  rovných a až strohých liniích. Ale co vždy dokresluje a podtrhuje zvolený styl? Ano, jsou to obklady a dlažba.  V současnosti je na trhu nepřeberné množství výrobců a dodavatelů, kteří nabízí různé ceny i kvalitu dodávaného sortimentu. Je na uvážení každého, jestli si zboží koupí v hobbymarketu nebo zvolí nákup u profesionálů. Ti k nákupu přidávají  i odbornou pomoc. Mezi takové firmy s odborným a profesionálním přístupem patří i společnost  J.W. spol. s r.o. se sídlem blízko Benešova u Prahy. Na trhu je tato firma již 19 let, z toho působí 6 let v popisovaném oboru. Za tuto dobu získala mnoho spokojených zákazníků.

Ve své nabídce  www.jwbenesov.cz mají ucelený sortiment umožňující vybavení koupelen – od sanity, po obklady, dlažby, lišty, po chemii, lepidla, spárovací hmoty a tmely. Vše pod jednou střechou a vše s osobitým přístupem ke každému zákazníkovi. Uvítají vás v příjemném prostředí vzorkové prodejny, kde na 400 m2 můžete načerpat inspiraci pro svou koupelnu snů. Po té s vámi   vaše představy projdou, odborně vám poradí a pokud o to budete stát, zpracují vám návrh koupelny ve 3D provedení. Domů tedy odcházíte s konkrétní vizualizací koupelny a máte za sebou první krok k realizaci té své oázy klidu a pohody.

Na stránkách firmy www.jwbenesov.cz najdete informativní přehled nabízeného zboží zahrnující mnoho druhů van, sprchových koutů, umyvadel, vanových zástěn, koupelnového nábytku, obkladů a dlažeb různých výrobců. Nabídka je opravdu velká a vybere si snad každý. Návštěvu jejich vzorkové prodejny v Čerčanech, tedy přesněji mezi obcemi Čerčany a Poříčí nad Sázavou, můžete pojmout jako rodinný výlet a spojit ji například s návštěvou Zámku Konopiště. Tak šťastnou cestu do Čerčan.

J.W. spol. s r.o.
257 22  Čerčany
317 777 777

 


www.jwbenesov.cz


Související příspěvky

PSN nabízí rezidenční projekty v Praze

redakce

Nalezení nového domova snazší než kdy dříve

redakce

Využití moderních technologií v závěsných obalech na květiny.

redakce

3 x komentováno

Alex 1. 12. 2014 at 11:43

Další inspirace, rady a nápady najdete například tady http://www.living.cz/koupelna.html

Martin 30. 12. 2014 at 11:11

Návrhy koupelen a wc. Inspirace a poradenství. Služby bytového architekta. Široký sortiment obkladů,dlažeb a sanitárního vybavení.
Obraťtě se na http://www.3d-interiery.cz

Kveta 5. 5. 2015 at 7:44

Celek delaji detaily. A koulenu delaji doplnky. 🙂 http://www.leroymerlin.cz/koupelnove-doplnky,a2092.html

Diskuze je uzavřena.