BYT

Konvektory jako designový a funkční doplněk

Spojit příjemné s užitečným je vždy krok správným směrem. Nyní takový krok můžete udělat, pokud se právě chystáte zařídit si vytápění domácnosti. Společnost Licon totiž přináší na český trh moderní způsob topení pomocí konvektorových těles.

 

 

Elegance pro každého

Ptáte se, v čem jsou konvektorová tělesa od společnosti Licon výjimečná? Odpověď je snadná. Díky jejich konstrukci a variabilitě tvarů představují konvektorová tělesa ideální řešení pro každého, kdo chce mít moderní způsob vytápění a navíc i ušetřit.

Snadná manipulace

Společnosti Licon v současné době nabízí několik druhů konvektorových těles té nejvyšší kvality. Všechny konvektory mají nízkou hmotnost a proto jejich další předností je snadná manipulace a instalace. Dají se snadno zapustit do podlahy nebo například zavěsit na stěnu. Udrží se i na sádrokartonu. Konvektory proto oceníte zejména v místnostech se specifickým prostorem. Konvektory od Licon oceníte zejména u francouzských oken, vstupů do hal nebo zimních zahrad.

Maximální úspora a bezpečí

Oproti klasickým radiátorům mají konvektory od Licon ještě jednu zcela zásadní výhodu. Šetří totiž energie. Konvektory mají podstatně nižší obsah vody a ohřátí na požadovanou teplotu bývá rychlejší, protože topná voda je obsažena pouze v trubkách otopného výměníku nikoliv v celé ploše klasických radiátorů. Konvektorová tělesa Licon navíc bleskově reagují na změny teplot v místnosti a teplo dodávají pouze pokud je to nutné. Právě díky tomu dochází k úspoře energie nutné k ohřevu topného média.Konvektory jsou i maximálně bezpečné, protože mají nízkou povrchovou teplotu. Proto jsou mimo jiné ideálním zdrojem tepla do dětských pokojů.

 

Chtějte moderní vytápění! Více informací o designových a úsporných konvektorech naleznete na www.licon.cz

Související příspěvky

Představujeme vliesové tapety CRISPY – hravé tvary a dynamika

redakce

Tradice, elegance a funkčnost – postel z masivu

redakce

Hledáte byt v Praze, ale doslova se ztrácíte v obrovské nabídce?

redakce