BYT

Komody do každé české ložnice

 

Doplňkový nábytek plní nejen v ložnici, ale i v celém bytě důležitou vedlejší roli. Při myšlence na obývák to rozhodně nebude dekorativní skříňka, nýbrž gauč nebo televize, na něž pomyslíte. Též při pomyšlení na ložnici se člověku okamžitě nevybaví komoda, ale postel. No jo, jenže jakmile chceme někam cokoli prakticky uložit či skrýt, bez komody bychom se v ložnici jednoduše neobešli. Praktická komoda padne zaručeně do každé ložnice. Více o komodách Vám poradí společnost Česká ložnice.

Postrádáte jen „trošičku“ místa?

Chybí Vám v ložnici několik šuplíků nebo pár skříněk? Nemáte zájem nic vrtat, přestavovat nebo bourat? Tak na to stačí jít zdravým selským rozumem – není třeba, stačí si pořídit vhodnou komodu. Fotogalerie plní roli více než tisícovek slov, proto doporučujeme galerii moderních komod prohlédnou na vlastní oči.

 

 

Mnoho druhů a stylů komod, originální vzhled

Na umístění komody do ložnice Vám postačí opravdu poskromnu místa. Stačí si vybrat, zda Vy i Vaše ložnice upřednostníte spíš klasickou komodu nebo rohovou. Následně stačí zvolit pouze vhodný materiál a styl. A poté Vám již nic nebrání k selekci té nejvíce se hodící komody do Vašeho domova. Více informací se máte možnost dočíst na www.ceskaloznice.cz.

 

 

Související příspěvky

Začněte s jarním úklidem od podlahy

redakce

Dveřní kování, které našemu domku padlo jako ulité

redakce

Vybíráme dokonalou postel

redakce

1 komentář

Martin 28. 10. 2014 at 20:51

Dobrý den, na webu ceskeloznice jsem nenašel komodu KB Classic (konkrétně mám zájem o tuto – http://nabytek-masiv.eu/komody-z-masivu/komoda-classic-148-396). Je možné ji v tomto eshopu objednat? Nemohu čekat 30 dní, které deklarují na výše zmíněném webu. Děkuji, Martin Voříšek

Diskuze je uzavřena.