BYT

Komínové systémy Stadreko – kvalita pro vaše bydlení

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Každý dům potřebuje kvalitní komínový systém. Bez něho to prostě nejde. Pokud se zrovna chystáte na stavbu domu, nebo rekonstruujete, podívejte se na nabídku společnosti Komíny Stadreko – nabízejí špičkové komínové systémy za velmi zajímavou cenu.

Stadreko jako záruka kvality

Komíny Stadreko patří mezi to nejlepší, co je v oboru komínových systémů k dostání. U společnosti Komíny Stadreko je možné si objednat komínové systémy s třemi různými průměry – 200, 180 a 160mm. Všechny jsou vybaveny třísložkovým systémem, šamotovými vložkami, izolační vatou Rockwool a keramzitbetonovými tvarovkami. Takže jsou zárukou vysoké kvality, odolnosti, stability a zároveň maximální bezpečnosti.

Variabilní řešení

Komínové systémy Stadreko je možné díky jejich variabilitě provedení použít pro kamna, krby, kotle a spotřebiče na pevná paliva, na plyn a dokonce i na kapalná paliva. Snadná je i práce s nimi. Komínové tvarovky jsou totiž poměrně lehké a mají praktické rozměry 340x340x250mm.

Kompletní sestavy

Společnost Komíny Stadreko nabízí kromě samostatných komínů také kompletní komínové sestavy, aby byla vaše práce ještě pohodlnější. Komínové sestavy je možné mít v déle od 4 do 14m, záleží pouze na vašich požadavcích. Každá komínová sestava obsahuje tyto složky: komínová keramzitbetonová tvárnice, šamotová vložka, odbočka kouřovodu, tvarovka na komínová dvířka, kondenzační miska, krycí betonová deska, nerezový krycí kónus se stříškou, naformátovaná izolační vata Rockwool, lepidlo na šamotové trubky, dvojitá komínová dvířka plechová, větrací mřížku a návod.

Komínové systémy Stadreko jsou zárukou kvality. Více informací najdete na www.webareal.cz/komin .

Související příspěvky

ASIO, spol. s r.o. – čištění odpadních vod

redakce

Triky pro zvětšení koupelny od profesionálů

redakce

Co nechybí ve správné České ložnici…

redakce