BYT

Klamovka je příjemným místem pro život mladých rodin

Je to investice, která se jednou může zhodnotit i vašim dětem. Mít svůj vlastní byt je v českých podmínkách velká výhoda. Ještě lepší pak je bydlení v Praze, které znamená jediné. Kariéra je opravdu nadosah a stabilní rodinné zázemí ocení opravdu všichni. Dostatek zeleně, blízkost přírody, ale i centra velkého města díky výborně pracující síti MHD.

Procházky, kde naberete nové síly, ale i občanská vybavenost a zázemí pro sport v podobě tenisových kurtů nebo oblíbeného zimního stadionu. Kinského zahrada a Petřín jsou doslova jen pár kroků!

Spoustu prostoru aneb moderní standardy

Dostatek světla dělá divy. Skutečně, byty k prodeji na Praze 5 počítají s dobře osvětleným prostorem, který se zalíbí novým majitelům už na první pohled. Zkušení designéři si s návrhy dali spoustu práce, výsledkem je moderní bydlení, v jehož okolí je řada stromů a souznění s přírodou je tak skutečně na jedničku.

Kam na procházky v okolí? Park Klamovka, Husovy sady nebo Mrázovka, a to jsme stále jen na začátku. Pátá z pražských čtvrtí skýtá útulné bydlení, do kterého se budete rádi vracet. A z jakých dispozic si lze vybírat?

Balkon lákající k posezení s kávou

Vyberte si podle svého, k dispozici jsou nejen byty o dispozici 1+kk, které mají 39 čtverečních metrů, ale i mezonet 4+kk, kde se už počítá s více než sto metry čtverečními plochy. Více informací najdete přímo na webu projektu, který nabídne i výběr mezi terasou, lodžií a útulným balkonem, kde můžete po práci s radostí posedět nad šálkem kávy.

Připravena je i sklepní kóje společně s garážovým stáním. Pokud hodláte často využívat auto, je to jasná volba. Připraveno je příjemné bydlení pro celou rodinu, ale i mladé páry, které teprve o dětech pomalu začínají přemýšlet. Energetická náročnost budov, která je ve třídě B, značí, že byt bude skutečně moderní po všech stránkách.

Související příspěvky

Jak správně vybrat vodovodní baterii

redakce

Moderní obývací pokoj by měl být…

redakce

Domeček jako ze škatulky

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.