BYT

Klamovka je příjemným místem pro život mladých rodin

Je to investice, která se jednou může zhodnotit i vašim dětem. Mít svůj vlastní byt je v českých podmínkách velká výhoda. Ještě lepší pak je bydlení v Praze, které znamená jediné. Kariéra je opravdu nadosah a stabilní rodinné zázemí ocení opravdu všichni. Dostatek zeleně, blízkost přírody, ale i centra velkého města díky výborně pracující síti MHD.

Procházky, kde naberete nové síly, ale i občanská vybavenost a zázemí pro sport v podobě tenisových kurtů nebo oblíbeného zimního stadionu. Kinského zahrada a Petřín jsou doslova jen pár kroků!

Spoustu prostoru aneb moderní standardy

Dostatek světla dělá divy. Skutečně, byty k prodeji na Praze 5 počítají s dobře osvětleným prostorem, který se zalíbí novým majitelům už na první pohled. Zkušení designéři si s návrhy dali spoustu práce, výsledkem je moderní bydlení, v jehož okolí je řada stromů a souznění s přírodou je tak skutečně na jedničku.

Kam na procházky v okolí? Park Klamovka, Husovy sady nebo Mrázovka, a to jsme stále jen na začátku. Pátá z pražských čtvrtí skýtá útulné bydlení, do kterého se budete rádi vracet. A z jakých dispozic si lze vybírat?

Balkon lákající k posezení s kávou

Vyberte si podle svého, k dispozici jsou nejen byty o dispozici 1+kk, které mají 39 čtverečních metrů, ale i mezonet 4+kk, kde se už počítá s více než sto metry čtverečními plochy. Více informací najdete přímo na webu projektu, který nabídne i výběr mezi terasou, lodžií a útulným balkonem, kde můžete po práci s radostí posedět nad šálkem kávy.

Připravena je i sklepní kóje společně s garážovým stáním. Pokud hodláte často využívat auto, je to jasná volba. Připraveno je příjemné bydlení pro celou rodinu, ale i mladé páry, které teprve o dětech pomalu začínají přemýšlet. Energetická náročnost budov, která je ve třídě B, značí, že byt bude skutečně moderní po všech stránkách.

Související příspěvky

Moderní bydlení v Praze nyní na dosah ruky pro každého

redakce

PSN nabízí rezidenční projekty v Praze

redakce

JUTATOP – unikátní vysoce difúzní kontaktní podstřešní membrána

redakce