BYT

Kejřův Park přináší spojení přírody s městem

Myslíte si, že bydlení v Praze nemůže spojovat přírodu a moderní zástavbu? Jestli ano, tak Kejřův Park vás vyvede z omylu. Jedná se totiž o unikátní výstavbu v lokalitě Prahy 9, která v sobě spojuje moderní architekturu s přírodními krásami. Přírodou i moderní výstavbou budete okouzleni na první pohled a tento pocit ve vás bude přetrvávat stále.

 

Kejřův Park splní i očekávání náročných klientů

První etapa projektu Kejřův Park je už vyprodána z 90%. Bydlení v lokalitě Prahy 9 – Hloubětín se ukázalo jako velmi žádané. V první etapě bylo postaveno celkem 135 bytových jednotek v dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Každá bytová jednotka i celé bytové domy mají vynikající architektonické řešení a vysoký standard vybavení. Díky velké oblibě první etapy projektu, byla v současnosti zahájena také druhá etapa výstavby. Kejřův Park 2 má plánované dokončení na jaře roku 2014 a opět naváže na veleúspěšnou část první etapy. Jednotlivé bytové jednotky můžete kupovat už nyní.

 

Příroda je krásná a nedotčená

Příroda v této lokalitě patří mezi nejkrásnější v celé Praze. Byty na prodej v lokalitě Hloubětín jsou v přímém kontaktu s nedotčenou přírodou. Již při pohledu z okna bytu uvidíte nádherný lesopark nebo rybník. Lokalita je stvořená pro vycházky, ale nechybí ani možnost sportovního a kulturního vyžití. V okolí stavby se nachází soukromá pláž, hřiště pro beachvolejbal, řada cyklostezek i turistických stezek. Samozřejmostí je také kompletní občanská vybavenost lokality a skvělé spojení do centra hlavního města. Tento projekt vzniká díky developerské skupině Star Group. Jedná se o velmi váženou developerskou skupinu u nás a projekt Kejřův Park patří mezi nejvydařenější.

Více informací o projektu Kejřův Park naleznete na www.kejruv-park.cz.

 

Související příspěvky

Jak zabydlet novou bytovou klimatizaci

redakce

Prostor pro kreativní nápady musí dýchat

redakce

Praktickým pomocníkem v předsíni je zajisté věšák

redakce