BYT

Kamenná dlažba

Untitled document

Líbí se Vám kámen jako materiál pro své vynikající vlastnosti a chtěli byste ho použít jako podlahovou krytinu do Vašeho domu či bytu, ale bojíte se jeho náročnější údržby a vysoké ceny? Pokud hledáte kvalitní a levnou kamennou dlažbu, pak se obraťte na firmu M.B.KERAMIKA, která má ve své nabídce celou řadu sérií, které velmi věrně napodobují přírodní kamen či mramor, jsou ale na keramickém střepu. Využívají tak všech výhod, které keramika v podobě kamenné dlažby poskytuje, a navíc je výrazně levnější.M.B.KERAMIKA nabízí širokou škálu výrobků od českého ale především od předních zahraničních producentů keramických obkladů a dlažeb.

 

Keramická dlažba je velmi ceněna pro svoje výhody. Snadno se udržuje, nezůstávají na ní skvrny jako např. na mramoru, výborně vede teplo a je proto vhodná pro podlahové vytápění. Kamenná dlažba je barevně stálá a velmi pevná. Navíc dnešní technologie výroby umožňují, aby dlažba vypadala skutečně přirozeně a dokonale napodobovala téměř vše, co si designéři usmyslí. Proto i imitace kamene vypadají opravdu věrohodně. Nepravidelné žilkování, strukturovaný povrch, mat i lesk, různé formáty, to vše přispívá k tomu, že pozvaní hosté k Vám domu vůbec nepoznají, že se nejedná o dlažbu z pravého kamene.

Kamenné dlažby mnoha dekorů!

Kamenná dlažba Scirocco – hladký příjemný povrch, který přímo vybízí, abyste se ho dotkli. Nepravidelné jemné žilkování dodává této kamenné dlažbě velmi věrohodný vzhled. Zemité tlumené barvy jsou velmi příjemné a působí uklidňujícím dojmem. Rozměry kamenné dlažby (60×60 cm, 30×60 cm a 30×30 cm) nabízejí velké množství variant k pokládce. Série je navíc doplněna o mozaiku jednobarevnou nebo vícebarevnou.

Kamenná dlažba Marmo stone – tato dlažba je nabízena ve více barvách a formátech. Dlažba je retifikovaná, což umožňuje pokládku s minimální spárou. Díky tomu se celkový vzhled perfektně sjednotí a tak ještě více umocní krásu této kamenné dlažby.

Kamenná dlažba Nettuno – dokonalá imitace leštěného mramoru při zachování všech vlastností slinuté dlažby. K dispozici v 9 barvách od černé až po béžovou či krémovou. Navíc si lze vybrat jak matnou tak také leštěnou variantu této kamenné dlažby. Série dodávaná ve třech rozměrech (60×60 cm, 30×60 cm nebo 45x 45 cm) jde také ruku v ruce s trendem zvětšování obkladů. Navíc jsou k dispozici sokly i schodovky, což umožňuje lepší využití této kamenné dlažby při budování schodišť.

Pokud Vás kamenné dlažby zaujali, pak určitě navštivte stránky firmy M.B.KERAMIKA, kde si můžete nejen dlažby imitující přírodní materiály detailně prohlédnout. Zdarma si můžete také objednat katalog, který je průřezem celého sortimentu potřeb a vybavení pro koupelny, toalety, kuchyně apod. Inspiraci a fotografie koupelen najdete zde.

Související příspěvky

Lace riten masen

redakce

Hledáte v Praze byty na prodej? Které lokality a projekty by vás měly zajímat?

redakce

Nové bydlení v Praze vyberete správně jen tam, kde najdete kompletní nabídku!

redakce