BYT

Jestliže hledáte bydlení v Praze, nemohli jste si vybrat lepší čas!

Přemýšlíte o stěhování do hlavního města z pracovních důvodů. Nebaví vás maloměstský život a chcete ochutnat, jak to žije ve velkoměstě. Nebo už v Praze bydlíte, ale ve starším bytovém domě a toužíte po bydlení v elegantní novostavbě, která bude splňovat všechny vaše požadavky? Ať už jsou vaše důvody k hledání nového bydlení v Praze jakékoliv, nemohli jste si vybrat lepší čas. Praha je v současné době doslova prošpikovaná moderními developerskými projekty a to ve všech svých částech. Rozhodně tedy je z čeho vybírat.

Desítky různých projektů v různých lokalitách

V současné době můžeme na území našeho hlavního města najít hned několik desítek developerských projektů, které jsou určené k ubytování nových rezidentů. Jedná se o novostavby rodinných domů, bytových domů s jednotkami do osobního vlastnictví, družstevních bytových domů a nechybí ani nabídka přepychových vil. Aktuální novostavby v Praze lze najít ve všech jejích částech od centra až po okraj. Svou ideální lokalitu si najdou milovníci ruchu centra i zájemci o bydlení na kraji Prahy s množstvím přírody a zeleně.

3233

Rozmanitost projektů je obrovská

Díky velké rozmanitosti projektů vám možná bude trvat déle, než vyberete ten pravý, ale jistě dokážete vybrat správně. Nové byty v Praze a domy v okolí Prahy totiž staví hned několik developerských společností. Každá developerská společnost má svůj osobitý styl výstavby a vždy se snaží o to, aby každý projekt byl originální a pro rezidenty zajímavý něčím netradičním. Dávno pryč jsou doby z minulého režimu, kdy se na sídlištích stavěl jeden stejný panelák za druhým. Developeři v současnosti myslí i na úpravu blízkého okolí u jednotlivých projektů. Takže nechybí dětská hřiště, parky, kavárny a mnoho dalších.

5041

Samozřejmě existují vyhledávanější lokality

I Prahu můžeme rozdělit na lokality, které jsou u nových rezidentů oblíbené více a lokality, které si své nové obyvatele musí hledat poněkud déle. Zájem je většinou o lokality s kompletní občanskou vybaveností, ale s množstvím zeleně v přímé blízkosti. Musí také disponovat dobrou dopravní dostupností do centra a to jak automobilem, tak MHD. Mezi takové lokality se řadí například Praha 7. Podívejte se sami, jak může vypadat moderní bytový projekt na Praze 7.

3913

Související příspěvky

Orientální koberce jako exkluzivní interiérový doplněk i skvělá investice

redakce

Při výběru podlahy se soustřeďte na kvalitu

redakce

Nechte se okouzlit s EsParadis

redakce