BYT

Japonské stěny

Novým prvkem dekorace interiéru a jeho zastínění jsou japonské stěny nebo také posuvné panely. Jsou vhodné do všech interiérů, kde okno ve stěně dominuje a zve k pohledu do zahrady, na terasu nebo jen tak ven. Tato velkoplošná dekorace okna je skutečně zajímavá a lze pro ni využít jakoukoli látku, záclonovinu, roletovou tkaninu, nebo i přírodní materiál.

Šířka panelů je u standardních sériových výrobků zpravidla šedesát centimetrů, v zakázkovém provedení lze šířku panelu přizpůsobit potřebě interiéru. Velká plocha této dekorace významně ovlivní barvu interiéru. Panely lze bez velkých nároků na čas a zručnost jednoduše měnit a reagovat tak na aktuální potřebu dekorace interiéru. Jarní svěžest zelených barev, letní barevná rozmařilost, nebo podzimní paleta barev padajícího listí v záři paprsků zapadajícího slunce, to vše jsou jen některé možnosti, které v naší kolekci nabízíme.       Každý si určitě vybere. A pokud je vaše představa úplně jiná, pak využijte možnosti zakoupit si pouze kolejničku s panely a svou dekoraci si vyrobte sami z bohaté nabídky látek na trhu.

 

Panely lze stahovat na jednu stranu, nebo do stran jako oponu. Komfort ovládání si každý může zvolit dle svých představ od volného posunu, přes šnůrové ovládání až po pohon panelů motorem s možností dálkového ovládání.

Zkuste se nechat unést tímto novým prvkem dekorace okna a udělejte si radost z nových pohledů na něj.. Více najdete na našich www.gardinia.cz. Tým spolupracovníků GARDINIA se těší na vás a na to, jak vám bude moci vyhovět, nebo pouze poradit.

 

 


www.gardinia.cz


Související příspěvky

Úvěr, nebo půjčka?

redakce

Svítidla tvoří interiér! Představujeme ty nejzajímavější designové kousky

redakce

Výroba dřevěného nábytku s nádechem historie

redakce