BYT

Japonské posuvné stěny dokáží zázraky

 Máloco dodá interiéru opravdovou atmosféru a moderní atraktivní design. Jedním z chytrých řešeních pro každou domácnost jsou skvělé Japonské posuvné stěny, které dokáží v interiéru opravdové zázraky.

Zastíní i předělí

Japonské posuvné stěny jsou oblíbené především díky jejich širokým možnostem použití. Japonské posuvné stěny totiž představují efektivní způsob, jak jednoduše ale účelně a vkusně zastínit okna nebo elegantně předělit prostor a přitom vytvořit zaručeně působivý design!

  

Proto se doporučují zejména do interiérů, kde vzniká požadavek o zastínění velké plochy.

Chytré a jednoduché

Japonské posuvné stěny jsou tvořeny z několika jednotlivých látkových panelů, které se posunují po vodící liště. Látka je v horní části připevněna pomocí suchého zipu a hliníkovém profilu. Hliníkový profil je možné mít ve dvou barevných provedeních – bílé stříbrné a můžete mít dvou, tří, čtyř nebo pěti drážkové kolejnice. Profil je potom možné jednoduše shrnovat buď od středu nebo na levou i pravou stranu pomocí šňůry, řetízku, ovládací tyče, nebo motorem.

Elegantní design

Největší předností Japonských posuvných stěn je ale jejich atraktivní design, který lze přizpůsobit každému interiéru. Záleží pouze na vás a vašich požadavcích. Velmi oblíbené jsou například barevná provedení ve stylu Feng-šuej. Je možné si vybrat například z designů rýžový papír či rákos. Ke krásným japonským stěnám si můžete ve stylu Feng-šuej vybrat i povlečení.

  

Širokou nabídku atraktivních Japonských posuvných stěn přináší na český trh společnost Rolrols. Kompletní nabídku naleznete na www.rolrols.cz.

 


Související příspěvky

Společnost Matějovský přináší inspirativní jarní kolekci povlečení!

redakce

Chcete byt v Praze? Může to být velmi jednoduché

redakce

Co se děje pod vodou? Rozmanitý život ve Vašem zahradním jezírku

redakce

2 x komentováno

Lenka 23. 9. 2015 at 7:27

Dobrý den, dnes vyrážím do MM žaluzie vybrat do našeho nového domu zatínění a jsem na 99% rozhodnutá právě pro japonské stěny do všech místností. Ve věch pokojích včetně dětských máme francouské okna, takže se to tam bude báječně vyjímat, jen jsem zvědavá, co mi doporučí za materiály. Do obýváku a kuchyně chci rozhodně stenný vzor, ložnici máme do hněda takže tam budu volit světle hnědou barvu.Spíše jsem zvědavá jak vyřešíme dětské pokoje, kdy děti mají 5 a 8 let. Určitě budou mít ale i textilie s motivy které budou působit v dětském pokoji skvěle.

Veronika 23. 11. 2015 at 22:29

Škoda, že tých ilustračných obrázkov nie je viac. Tiež som sa dala namotať na japonské steny. Vyzerá to trendy a zaujímavo. Hlavne si viem živo predstaviť, že keď budem pracovať, tak si môžem zatiahnúť stenu a nikto ma nebude rušiť… Ako sa približne pohybujú ceny stien? MM-žalúzie majú dokonca aj vzorkovnicu, že? Dá sa na japonské steny lepiť trebárs nejaká fólia? Premýšľam, že by som si trebárs na jedno krídlo dala zrkadlovú fóliu, alebo je možné japonské steny zakúpiť aj v zrkadlovej podobe?

Diskuze je uzavřena.