BYT

Jaký botník se hodí do vaší domácnosti?

Untitled document

Při výběru botníku by se každý měl zamyslet, jaký vzhled botníku zvolit, aby nerušil celkový design předsíně nebo chodby. Botník totiž může být i designový prvek. Podle vybavení místnosti by se měl také určit tvar botníku a jeho rozměr.

 

Druhy botníků do domácnosti

Materiálové možnosti pro výrobu botníků jsou v dnešní době téměř neomezené. Přesto nejpoužívanějším a nejoblíbenějším materiálem pro výrobu botníků je stále dřevo. Dřevo je totiž stále velmi kvalitní materiál, který na nás působí teplým a příjemným dojmem. Dřevo se také velice dobře sladí s ostatním vybavením domácnosti. Velikost a tvar botníku byste v ideálním případě neměli přizpůsobovat množství bot, které všichni členové domácnosti vlastní, ale velikosti, tvaru a dispozicím předsíně či haly, kde bude botník umístěn.

Kvalitní dřevěné botníky do každého domova

Botník je nábytek, který bude stále zatěžován a bude náchylný k poškození. Proto je nutné pro výrobu botníku zvolit kvalitní a prověřenou truhlářskou společnost, která vám zhotoví nábytek opravdu pečlivě. Prověřenou truhlářskou firmou je například společnost Unis-N. Tato firma se zabývá truhlářskými výrobky z masivního dřeva, mezi které se botníky jistě řadí. Mezi základní druhy botníků se řadí výklopné, otevírací a dělené. Každý z těchto druhů nabízí firma Unis-N v mnoha provedeních tak, aby jste si vybrali ten pravý do vašeho domu.

 

Kompletní nabídku botníků a nábytku z masivu naleznete na www.unis-n.cz.

Související příspěvky

Bydlení v centru klidné lokality? Splněný sen

redakce

Krása přírodního kamene

redakce

Vešo- interier s.r.o. – nápaditý a originální interiér

redakce