BYT

Jaké druhy bytových domů najdete v Praze? Všechny!

Dalo by se říci, že na pražském území rostou nové developerské projekty doslova jako houby po dešti. Největší podíl na tom mají developerské společnosti specializované přímo na tento druh výstavby, kterých je v Praze opravdu mnoho. Svůj ideální projekt si tak mohou najít všichni rezidenti a zájemci o nové bydlení přímo v Praze nebo okolí. Ať už je cílem bydlení pro mladé začínající páry, moderní luxusní bydlení nebo bydlení poblíž Prahy pro milovníky klidu. Příklady těchto tří druhů bydlení si nyní představíme.

 

4Blok – Ideální pro mladé páry a začáteční bydlení

Projekt rezidence 4Blok pro pražský trh s realitami vytvořila developerská společnost Crestyl a je navržen tak, aby byl ideálním bydlením pro mladé a začínající páry. Bydlení je přímo v lokalitě Prahy 10, ze které je skvělá dostupnost do centra, disponuje kompletní občanskou vybaveností a zároveň je klidná a příjemná. Mladí rezidenti vyhledávají kvalitní, praktické a finančně dostupné bydlení, což tento projekt dokonale splňuje. Nabídku projektu tvoří 210 bytů v dispozicích 1+kk až po 5+kk. Každý si tedy dokáže vybrat. Moderní vzhled budovy je samozřejmostí.

 

Rezidence Anděl – Pro náročné klienty

Samozřejmě při plánování a výstavbě nových projektů není zapomenuto ani na milovníky luxusu, originality a nadstandardního vybavení. Jedním z takových projektů je například Rezidence Anděl. Projekt je unikátní vzájemným propojením dvou různorodých bytových domů. První dům je zrekonstruovanou historickou budovou tak, aby splňovala požadavky na komfortní bydlení. Druhou budovou je pak novostavba, která byla postavena pomocí moderních technologií a postupů obě budovy spolu dokonale ladí a vytváří zcela unikátní projekt. Obě budovy ale přináší nadstandardní bydlení vhodné pro náročné rezidenty.

 

Viladomy – Pokud nechcete bydlet v centru, ale v příměstské části Prahy

Už samotný název projektu Viladomy Slaný hodně napovídá o jeho umístění. Samozřejmě se tedy nachází v nedaleké obci u Prahy – Slaný. Byty Slaný jsou považovány za ideální lokalitu pro všechny milovníky života mimo město, poblíž přírodě, ale se skvělou dostupností do centra Prahy. Nabídku projektu tvoří 8 čtyřpodlažních domů, ve kterých je nabízeno celkem 79 nových bytů. Dispozice bytů jsou různé, od 2+kk až po 4+kk. Poblíž objektu je parkoviště, mezi budovami jsou vybudovány odpočinkové zóny a samozřejmě nechybí parky ani dětská hřiště.

 

 

Související příspěvky

Nové kliky a úchyty změní celý ráz nábytku v bytě i domě

redakce

Bidetové sedátko MULTICLIN PRO II – nový rozměr intimní hygieny

redakce

Příroda nám dodává vodu čistou. Vracejme ji také čistou zpět!

redakce