BYT

Jaké developerské projekty může nabídnout Praha 6?

Městská část Praha 6 je dlouhodobě jednou z nejžádanějších pražských lokalita pro zájemce o bydlení v Praze. To především díky své ideální poloze, velikosti a umístění. Z této městské části se lze velmi snadno dostat do centra Prahy, ale také z Prahy ven. I pro developery je tato část hlavního města velmi zajímavá a lukrativní a hned několik společností se zde rozhodlo usadit své developerské projekty.

 

Jaké části Prahy 6 jsou nejzajímavější

Svou rozlohou je Praha 6 největší pražskou částí. Hned za ní jsou pak velikostně trochu menší části Praha 5, Praha 4 a Praha 12. Její začátek najdeme na západní straně od kraje města a konec u středu Prahy, tedy na Praze 1. Není tedy divu, že je rozdělena hned na několik a lokalit. I jednotlivé lokality jsou pro zájemce o bydlení atraktivnější nebo méně atraktivní. A jaká lokalita na Praze 6 patří mezi opravdu atraktivní? Jednoznačně Dejvice. Dejvice jsou jednou z nejlukrativnějších městských částí v celé Praze.

 

Co najdeme v Dejvicích?

Protože jsou Dejvice velmi lukrativní čtvrtí, můžeme v ní najít řadu luxusních rezidencí. Nechybí rektorát ČVUT a jeho fakulty, Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy, Národní technická knihovna nebo Armáda ČR. Ani o relaxační a zelené plochy zde není nouze. Ty zajišťuje především park Stromovka a přírodní rezervace Divoká Šárka. Přímo v Dejvicích je stanice metra Dejvická, která zaručí bezproblémovou dopravu po celé Praze. Nás ale zajímá spíše nabídka bydlení? V Dejvicích je možné vybírat z nabídky bytů i rodinných domků a vil.

 

Stačí jen najít ucelenou nabídku

Jestli i vy máte zájem si prohlédnout, jaké bydlení nabízí městská část Praha 6, konkrétně Dejvice, nemusíte si hned hledat realitního makléře. I na vlastní pěst jste schopni zjistit, jak vypadá aktuální nabídka pro byty Dejvice, nebo i pro rodinné domy a vily. Dají se totiž najít servery, které nenabízí bydlení podle developerských společností, ale podle městských částí, kde vám zobrazí kompletní nabídku. Mezi takové servery se řadí například bytyprodejpraha.cz.

Související příspěvky

Zážitek jako prezent nebo motivace

redakce

CS-BETON s.r.o.představuje unikátní dlažbu CSB – FLABELLLO

redakce

Nábytek na zakázku od UNIS-N – taková nabídka se neodmítá

redakce