BYT INSPIRACE

Jak zpestřit design interiéru jednoduše a za pár korun? Vyzkoušejte samolepky na zeď!

O tom, že moderní architektura klade velký důraz na designovou dokonalost každé části interiéru není zapotřebí dlouho hovořit. Stále větší důraz se ale klade na doplňky interiéru a také na vzhled stěn v jednotlivých místnostech. V současnosti jsou oblíbené kombinace jednotlivých barev, ale ty ještě samy o sobě nemají tak vysoké designové schopnosti. Stěny stále vypadají zbytečně holé a bez života. To se dá rychle a jednoduše změnit s pomocí samolepících dekorací na zeď.

 

Mohou se stát dominantním doplňkem2156

Samolepící dekorace na zeď jsou v současnosti často využívanou volbou, jak zvýšit design jednotlivých místností v interiéru. Nalepené jsou snadno a rychle, v porovnání s tapetami mají mnohem větší nabídku motivů, velikostí i tvarů a nezabírají místo. Při správné volbě druhu a místa dekorace se samolepky na zeď mohou stát dokonce dominantní dekorací celého interiéru. Stačí dobře vybrat?

 

Jaké motivy a tvary jsou oblíbené

Variant pro nálepky na zeď jsou stovky, pokud tedy budete vybírat u specializovaných prodejců. Mohou mít podobu květin, zvířat, aut, míst a vlastně všeho, nač si vzpomenete. Nejčastěji se vybírají takové motivy, které odpovídají koníčkům a zálibám členů domácnosti a také podtrhnou design jednotlivých místností. Na některé opravdu zajímavé motivy se nyní můžete podívat.

281

Kde vybrat?

Na konec tohoto článku přidáme i tip na to, kde vybírat ty pravé dekorace na zeď. U jednotlivých prodejců je důležitá především velikost sortimentu, originalita nabízených motivů a také kvalita samolepek. Mezi specializované prodejce v této oblasti na našem trhu se řadí obchod VelkéSamolepky.cz. V nabídce tohoto obchodu můžete najít přes 1300 motivů ve 40 barvách, celkem tedy přes 500 000 variant dekorací na stěnu. Sortiment je přehledně rozdělen do jednotlivých kategorií a doba dodání je vždy do 3 dnů od objednání. Doprava je zdarma. Nabídka obchodu je velmi přehledná nejen na PC, ale taky na mobilech.

3326

Přesvědčte se sami na www.velkesamolepky.cz.

 

Související příspěvky

Vešo- interier s.r.o. – nápaditý a originální interiér

redakce

Pokládku podlahy FatraClick zvládnete sami a jednoduše

redakce

Administrator Components

redakce