Search

Jak zařídit moderní obývací pokoj?

Jen málokdo si umí poradit se zařizováním interiéru panelákového bytu či rodinného domu. Velkou výzvou je výběr nábytku do obývacího pokoje. Vždyť v této místnosti trávíme opravdu mnoho času. Vítáme návštěvy a relaxujeme s rodinou. Samozřejmě si můžete povolat bytového architekta, ale někdy se stačí jeho radami pouze inspirovat.

 

Při plánování se bavte

V dnešní době lze vybírat z pestré palety možností. Už nejsme odkázáni jen na obyčejné modely a nudné variace. E-shopy a kamenné obchody nabízejí kvalitní vybavení do domácnosti. V každém případě potěší akce a slevy v Sconto nábytek. Určitě si najdete svůj styl, což platí při zařizování obývacího pokoje dvakrát. Někdo se spokojí s klasickými produkty, druhý prahne po extravaganci, třetí touží po kvalitě a moderním tepu.

 

Co je nejdůležitější?

V každém případě byste se měli zaměřit na barevnost stěn obývacího pokoje, podle nich je dobré volit odstín koberce, dekorací a nábytku. Mnozí si zamilovali bílou barvu, ale mladší generace mají v lásce barevnější proudy. Zlatou střední cestou je použití pastelových barev. Na člověka působí uklidňujícím dojmem. Srdcem obýváku je sedací souprava, dále pak trendy stěna, konferenční stolek, popřípadě křesílko a moderní osvětlení v nejrůznějších podobách.

 

Koberec, osvětlení, dekorace a květiny v hlavní roli

Lidé přikládají důležitost jen jednotlivým kusům nábytku a zapomínají na koberce, květiny a drobné dekorace. O klíčovou parádu se postará i osvětlení. Otevřete se originalitě a dopřejte svým interiérům život. Toho snadno dosáhnete použitím zeleně, rostliny v květináčích, větvičky stromů a květiny ve vázách mají své kouzlo.

Nenechejte nic náhodě a nakupujte ve Sconto nábytek. Určitě se vám zalíbí cenově výhodné sedací soupravy, obývací stěny, konferenční stolky i pohodlná křesílka. Akce a slevy v Sconto nábytek vám zvednou ještě více náladu.
Jeden komentář u “Jak zařídit moderní obývací pokoj?

  1. petanik napsal:

    Při zařizování bytu jsem chtěla skutečně kvalitní věci. Proto jsem vybírala na https://www.svis.cz/nabytek/studentske-pokoje. Máme odtud prakticky vybavení celého bytu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *