BYT

Jak vybrat tu pravou obývací stěnu do vašeho interiéru

Z hlediska designu jsou obývací pokoje nejdůležitější místností každého bytu i rodinného domu. Jejich zařízení by mělo být vybíráno s největší obezřetností a mělo by být maximálně elegantní a zároveň i praktické. V obývacích pokojích totiž trávíme nejvíce volného času a je to i prostor pro přijímání návštěv. Obývací pokoj je vizitkou každého interiéru. Jedním z nejdůležitějších druhů vybavení, které mají na obývací pokoje největší vliv, jsou i v dnešní době obývací stěny. Jak je správně vybrat?

 

Vždy záleží na potřebách domácnosti

Výběr obývací stěny do domácností by měl být vždy individuální. Neexistuje žádný univerzální typ stěny, který by se hodil do všech interiérů. Základní otázkou je, zda zvolit obývací stěnu s úložnými prostory (skříňkami, komodami) nebo jen moderní obývací stěnu s pár zásuvkami a většinou poličkami. Zde musíte brát v potaz nejen eleganci jednotlivých druhů, ale také jejich praktické vlastnosti. Do menších domácností se paradoxně hodí větší sestavy nábytku do obýváků. Pomocí komod a skříněk můžete rozšířit množství úložných prostor, kterých je v malých interiérech nedostatek. Vždy je zapotřebí myslet na to, aby byla stěna nejen elegantní, ale také praktická.

26427_img_

Zdá se vám výběr na internetu složitější, než naživo?

Možná jste si v dnešní době zvykli, že nákup zboží na internetu představuje mnohem snazší a efektivnější variantu, než klasický nákup při chození po obchodech. Ovšem zrovna u obývacích stěn to u mnoha prodejců bohužel neplatí. Ne protože by nabídka nebyla dostatečně pestrá. Právě naopak. Na internetu je nabídka mnohem širší. Prodejce není nijak omezen velikostí výstavní plochy. Problém bývá v přehlednosti sortimentu. Zejména pokud víte, jak by měla vaše nová obývací stěna vypadat a musíte se proklikat nabídkou desítek jiných, pro vás nevyhovujících modelů.

 

T-nábytek přináší chytré řešení

Společnost T-nábytek je jedním z mála specializovaných prodejců kvalitního nábytku na našem trhu, která má svůj sortiment pečlivě rozdělen do jednotlivých kategorií, ale navíc jsou stránky vybaveny také filtrem zboží. Vy si sami můžete nastavit parametry, jaké má váš nový nábytek mít – barva, materiál, dekor, velikost a další. Díky tomu se vám zobrazí jen relevantní druhy nábytku a nemusíte ztrácet zbytečný čas hledáním a proklikáváním desítkami nechtěných druhů. Mezi další přednosti společnosti T-nábytek patří doprava zdarma a možnost objednání výnosu až do interiéru a odborné montáže.

Bližší informace o výběru nábytku do obývacího pokoje najdete na IDnábytek.cz nebo na Nábytek-Dnes.cz.

Související příspěvky

Byty Na Vackově podruhé? Úspěšný projekt se dočkal pokračování

redakce

Rezidence Mostecká 21 spojuje luxus a historii

redakce

Solární panely SolarVenti – vyženou vlhkost z domu a mnohem více

redakce