BYT

Jak vybrat správný projekt k bydlení v Praze? Nejprve je třeba najít kompletní nabídku!

V Praze je v současnosti hned několik desítek developerských projektů, které jsou ve fázi výstavby nebo těsně po dokončení s připravenými domy a byty ke koupi. Jsou dokonce nabízeny i projekty, u kterých ještě nebyla zahájena výstavba a na položení základního kamene čekají, ale jednotlivé bytové jednotky se již prodávají. Projekty jsou od různých developerských společností. Pokud tedy chcete mít jistotu, že jste žádný projekt nepřehlédli, je třeba vybírat tam, kde najdete kompletní nabídku?

 

Kde najít kompletní nabídku?

Možná jste zatím developerské projekty v Praze vybírali jen z nabídky jednotlivých developerských společností. Možná ale o některých developerech, kteří působí na trhu a staví nové bytové nebo rodinné domy v Praze a okolí ani nevíte. A třeba by vám právě projekt od přehlédnutého developera dokonale vyhovoval. Asi jste hledali v nabídce Finep nebo Sekyra Group, kteří se řadí k nejsilnějším developerům u nás. Podívali jste se ale třeba do nabídky developera Daramis Group? I tato developerská skupina nabízí hned několik typů novostaveb v Praze i okolí.

 

Stránky Reby.cz jsou specializovaným portálem

Jestli chcete najít všechny současné developerské projekty pro Prahu a okolí na jediném místě, stačí navštívit stránky Reby.cz. Tyto stránky jsou totiž specializovaným portálem, kde můžete najít kompletní nabídku developerských projektů od všech developerských společností, které na tomto území působí. Stačí zadat lokalitu, která by vám vyhovovala. Pokud je vaší vysněnou částí lokalita Prahy 8, stačí otevřít nabídku Prahy 8 na stránkách Reby.cz a okamžitě se vám zobrazí nabídka příslušných projektů v této městské části. A nezáleží na tom, od jakých developerů je.

 

Nechybí ani informace o developerech

Na stránkách Reby.cz nechybí ani kompletní informace o jednotlivých developerských skupinách. Protože je nabídka kompletní, je dost možné, že o některých developerských skupinách jste ještě dosud neslyšeli. A může se klidně jednat o stabilního developera, který má na svém kontě již desítky úspěšných projektů, jen není tak reklamně propagován. Pokud byste se chtěli dozvědět třeba kompletní informace o ORCO Property Group, nemusíte je hledat na internetu, ale naleznete je přímo na stránkách Reby.cz.

Kompletní nabídku a informace najdete na www.reby.cz.

Související příspěvky

Xari maron mako

redakce

I v Praze lze bydlení sehnat snadno!

redakce

Jak efektivně spálit hnědé uhlí, dřevo a třeba i pelety?

redakce