BYT

Jak vybrat správný bojler, který se bude hodit?

 

Výběr bojleru je velmi důležitou součástí při zařizování i rekonstrukci rodinných domů. Musíme vybrat správný model, typ zavěšení i velikost. Výběr velikosti dokážeme jednoduše odhadnout podle použití, místa odběru teplé vody a podle počtu osob v domácnosti. Typ instalace může být vodorovně nebo svisle. Oba druhy mají přibližně stejnou účinnost a tak spíše záleží na tom, co vám umožní prostor. Pak je potřeba zvolit také kvalitního výrobce, který disponuje mnoha osvědčenými modely. Který to je?

 

Bojlery Ariston vás nezklamou!

Pokud hledáte opravdu kvalitní nabídku mnoha ohřívačů vody, bojlery Ariston vás jistě nezklamou. Tato značka patří mezi nejrozšířenější bojlery na našem trhu. O svou popularitu se italská značka Ariston zasloužila především tím, že produkuje vysoce kvalitní výrobky a stále se snaží zákazníkům nabízet něco nového. Ovšem kompletní sortiment Ariston nemá každý prodejce. Kompletní sortiment Ariston najdete pouze u kvalitních a odborných prodejců na našem trhu. Nemusíte zoufat, i takoví prodejci se zde najdou. Jedním z nich je společnost EXPOS HEATING a.s. s 5 pobočkami v ČR a eshopem. Sortiment bojlerů Ariston i ostatních druhů je zde opravdu veliký a nechybí v něm ani akční produkty, ani horké novinky nebo designové skvosty – ani ty nemusí být drahé.

 

Bojler nemusí být velký a nevzhledný válec

Většina z nás zná bojlery právě v této podobě. V dnešní době se ale klade velký důraz na design a pokud musíte mít bojler v koupelně, klasický vzhled by mohl kazit celkový dojem z místnosti. Naštěstí je tu ale bojler Ariston VELIS. Jedná se o elektrický bojler s unikátním obdélníkovým tvarem. Navíc je tento druh bojleru plochý, takže tolik nevyčnívá do místnosti. Ovládá se jednoduše na LCD displeji. Můžete jej libovolně naprogramovat a funkce ECO zajistí úsporný ohřev vody.

 

Kompletní informace a nabídku naleznete na www.iexpos.cz.

 

 

 

Související příspěvky

Také okna mohou být věda. Tohle vás bude zajímat

redakce

Programy Ekonomických staveb – výběr pro všechny

redakce

Zahradní domek – praktické řešení pro vaši zahradu

redakce