BYT

Jak si vede prodej nemovitostí v Plzeňském kraji

Kupujete nebo prodáváte? Na realitní kancelář Pubec se můžete vždy spolehnout. Prodej nemovitostí v Plzeňském kraji zajišťuje již řadu let a jiné to není ani s koupí. Neváhejte se tak na plzeňskou realitku obracet, ať už hledáte dům, či prodáváte byt. Vždy aktuální nabídku nemovitostí i důležité kontakty najdete na webu realitní kanceláře. V nabídce jsou bytové i nebytová prostory, budovy i pozemky.

 

Jak se žije v Plzni?

Plzeň je krajské město Plzeňského kraje s bohatou historií a rozvinutou infrastrukturou. Do Plzně se lidé stěhují za studiem, prací i komfortním životním stylem. Pracovních míst je v Plzni a obecně v Plzeňském kraji skutečně dostatek. Nejvíce volných míst najdete již tradičně ve výrobním průmyslu, ale není nouze ani o jiná pracovní místa. Kvalitní vzdělávání v Plzni zajišťují desítky škol a školek. Vybrat si také můžete z pestré nabídky středního a vysokoškolského vzdělání. Vždyť v Plzni sídlí Západočeská univerzita, která nabízí řada technických, přírodovědných i humanitních oborů. Díky rozvinuté dopravní síti MHD se navíc po Plzni dostanete kamkoliv během pár minut a městské autobusy zajíždí i do příměstských oblastí a do oblasti Plzeň venkov.

 

Na odbyt jdou malé byty v centru

Zájem je také o rodinné byty, a to nejen v Plzni. V okolí Plzně je dostatek volných bytů ke koupi nebo k pronájmu za nízké ceny. Ani samotná Plzeň a další velká města, jako Klatovy nebo Sušice na tom nejsou s cenami nemovitostí nijak špatně. Trh s nemovitostmi je zde zdravý, ceny jsou rozumné a na výběr je dostatek stávajících nemovitostí i novostaveb. Zkrátka něco pro každého.

V současné době v nabídce najdete novostavbu rodinného domu za necelé čtyři miliony v Osvračíně, nebo velký rodinný dům za o něco více než sedm milionů ve Zruči u Plzně. V Myslince u Plzně je zase na prodej nízkoenergetický dům v nové zástavbě za čtyři miliony a necelých dvěstě tisíc. Rozhodně je tedy z čeho vybírat! Kompletní nabídku najdete v katalogu realitní kanceláře Pubec na webu pubec.cz!

Související příspěvky

Moderní trendy při zařizování obývacího pokoje

redakce

Mramor v novém pojetí

redakce

ODPADNÍ VODA Z RODINNÉHO DOMU – CO S NÍ ?

redakce

1 komentář

Jana T. 1. 3. 2020 at 12:24

Dobrý den, děkuji za článek. Zajímalo by mne srovnání, jak si vede prodej nemovitostí v plzeňském kraji a v kraji karlovarském. Nyní bydlíme v Plzni a chystáme se na stěhování právě do Karlovarského, konkrétně by se nám líbily Mariánské lázně. Tady https://www.czech-estate.cz/byty nějaká ta nabídka je, ale byla bych moc ráda za případné další tipy a právě i to srovnání.

Diskuze je uzavřena.