BYT

Jak si vede prodej nemovitostí v Plzeňském kraji

Kupujete nebo prodáváte? Na realitní kancelář Pubec se můžete vždy spolehnout. Prodej nemovitostí v Plzeňském kraji zajišťuje již řadu let a jiné to není ani s koupí. Neváhejte se tak na plzeňskou realitku obracet, ať už hledáte dům, či prodáváte byt. Vždy aktuální nabídku nemovitostí i důležité kontakty najdete na webu realitní kanceláře. V nabídce jsou bytové i nebytová prostory, budovy i pozemky.

 

Jak se žije v Plzni?

Plzeň je krajské město Plzeňského kraje s bohatou historií a rozvinutou infrastrukturou. Do Plzně se lidé stěhují za studiem, prací i komfortním životním stylem. Pracovních míst je v Plzni a obecně v Plzeňském kraji skutečně dostatek. Nejvíce volných míst najdete již tradičně ve výrobním průmyslu, ale není nouze ani o jiná pracovní místa. Kvalitní vzdělávání v Plzni zajišťují desítky škol a školek. Vybrat si také můžete z pestré nabídky středního a vysokoškolského vzdělání. Vždyť v Plzni sídlí Západočeská univerzita, která nabízí řada technických, přírodovědných i humanitních oborů. Díky rozvinuté dopravní síti MHD se navíc po Plzni dostanete kamkoliv během pár minut a městské autobusy zajíždí i do příměstských oblastí a do oblasti Plzeň venkov.

 

Na odbyt jdou malé byty v centru

Zájem je také o rodinné byty, a to nejen v Plzni. V okolí Plzně je dostatek volných bytů ke koupi nebo k pronájmu za nízké ceny. Ani samotná Plzeň a další velká města, jako Klatovy nebo Sušice na tom nejsou s cenami nemovitostí nijak špatně. Trh s nemovitostmi je zde zdravý, ceny jsou rozumné a na výběr je dostatek stávajících nemovitostí i novostaveb. Zkrátka něco pro každého.

V současné době v nabídce najdete novostavbu rodinného domu za necelé čtyři miliony v Osvračíně, nebo velký rodinný dům za o něco více než sedm milionů ve Zruči u Plzně. V Myslince u Plzně je zase na prodej nízkoenergetický dům v nové zástavbě za čtyři miliony a necelých dvěstě tisíc. Rozhodně je tedy z čeho vybírat! Kompletní nabídku najdete v katalogu realitní kanceláře Pubec na webu pubec.cz!

Související příspěvky

Nejsme kaskadéři, ale úklidová firma, co se nebojí výšek

redakce

KAMNÁŘSTVÍ ZNOVU NA VZESTUPU

redakce

Tapety, které vydrží 20 let? Zkuste ty tekuté!

redakce

1 komentář

Jana T. 1. 3. 2020 at 12:24

Dobrý den, děkuji za článek. Zajímalo by mne srovnání, jak si vede prodej nemovitostí v plzeňském kraji a v kraji karlovarském. Nyní bydlíme v Plzni a chystáme se na stěhování právě do Karlovarského, konkrétně by se nám líbily Mariánské lázně. Tady https://www.czech-estate.cz/byty nějaká ta nabídka je, ale byla bych moc ráda za případné další tipy a právě i to srovnání.

Odpověď

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.