BYT

Jak řešíte bytový design? Ewita takhle…

Každá z nás řešila minimálně jednou za život otázku, jak zařídit byt či dům do kterého se stěhuje nebo pokoj pro děti případně ložnici. 

Věřím, že si většina z Vás také poradila jak skloubit různé kusy nábytku i barvy. Ruku na srdce Ewitky napadlo Vás při zařizování interiéru, že by to šlo jinak nebo i dokonaleji. Mě několikrát. Dokonce i teď kdy píši tenhle článek si říkám jak uspořádat byt, abychom se tu neušlapali a jaké barvy zvolím až budeme na jaře malovat.

Vnést do bytu či domu osobitost a kreativitu se vyplatí. Budete se pak doma cíti daleko příjemněji a pohodlněji. Jisté si můžete být i tím, že všechen nábytek a barvy budou plnit maximální funkčnost ve všech směrech. Návštěvy se k Vám budou rády vracet a určitě si vyslechnete nejednu chválu na to jak se u Vás cítí dobře. No řekněte dámy nestojíte o takovéhle komplimenty?

Že nevíte jak na to? S tímhle vším Vám může pomoci bytový designér, třeba paní Ing. Markéta Šebíková majitelka firmy MS – Design, která umí ušít bydlení na míru. Pomůže a poradí prakticky se vším. Přitom však respektuje Vaše požadavky i přání.

 

Dokáže Vám poradit:

• analýzou Vašich potřeb a charakteristikou požadavků
• zaměří a vyhodnotí stavbu či byt
• zkonzultuje s Vámi projektovou dokumentaci u novostaveb ještě před stavbou
• zpracuje projektové dokumentace ve 2D a 3D v podobě počítačové vizualizace
• stanoví přesný rozpočet použitých interiérových prvků a dekorací
• doporučí vhodného realizátora, či výrobek na trhu
• zajistí autorský a stavební dozor investora nad prováděnou realizací
• provede předběžné kalkulace vašich požadavků, ať se ujistíte, že designéra „si dovolit můžete“

 

 

Chcete raději ušetřit a zkusit být návrhářkou svému bytu nebo domu sama, ale nejste si moc jistá jestli to zvládnete?

I s tímhle Vám firma MS – Design dokáže pomoci. Zúčastněte se jednodenního kurzu u paní Ing. Šebíkové a budete vědět a umět vše co potřebujete k dokonalému bydlení. Naučíte se spoustu užitečných věcí jako třeba zkombinovat správně barvy, materiály a tvary. Již při nákupu nábytku a doplňků do bytu či domu uvidíte detaily, které jste před absolvováním kurzu vůbec nevnímaly. Tyto detaily ovšem vždy dotváří atmosféru místnosti a pokud jsou nevhodné dokážou narušit harmonii pokoje i tu Vaši. Ewita se už na kurz přihlásila, pojďte do toho se mnou…

 

HARMONIE, ŠARM, SYMETRIE, SVĚTLO, DETAIL, LOGIKA A FUNKČNOST – TO JE TO, CO NABÍZÍ firma MS – Design.

 

Jejím cílem je pomoct klientovi dát svému domovu duši. Jejich předností je komplexnost, cit pro detail a individuální přístup.Související příspěvky

Výběr vybavení ložnice si zaslouží vaši maximální pozornost

redakce

Ekologie a tradičně spolehlivý výkon se setkávají ve strojích Briggs & Stratton

redakce

Sanal pede elit nibh

redakce