BYT

Jak poznat kvalitní vybavení koupelen?

Plánujete novou koupelnu? Nebo se chystáte na její rekonstrukci? Hledáte kvalitní a moderní vybavení do vaší koupelny? Máme pro vás tip, jak vše elegantně vyřešit.

 

 

Více než 500 produktů české společnosti HOPA CZ, s.r.o.

Nabídka koupelnového vybavení ryze české společnosti HOPA CZ, s.r.o. je v současnosti tvořena více než 500 produkty a to je nabídka, kterou jinde budete hledat jen velmi těžko. Veškeré vybavení se  vyznačuje stejnou základní věcí. Je vybíráno s maximální pečlivostí tak, aby svou kvalitou obstálo i u nejnáročnějších zákazníků. Důkazem toho je i řada zboží s nejdelší záruční dobou na českém trhu. Jako třešnička na dortu pak tuto nabídku zdobí skutečnost, že tyto produkty jsou nabízeny za velmi příznivou cenu.

Od podlahy po střechu, od A do Z.  To vše ve 200 prodejnách po celé České republice

Nic vám nebrání, pořídit si koupelnu přesně podle Vašich představ. Vzpomeňme třeba nabídku van. Vany HOPA se vyrábějí v továrnách v Evropské unii, ze 100% kvalitního anglického akrylátu a s antibakteriální úpravou svého povrchu. Nabídka modelů je široká, volit si můžete mezi vanami obdélníkovými, asymetrickými i rohovými a navíc se širokou nabídkou hydromasážních systémů či tzv. chromoterapie (terapie založená na pozitivním působení barevného světla).

V nabídce sprchových koutů naleznete kouty řady Skipper s patentovanou technologií rámu nebo kouty Colibri s extrémní odolností vůči nárazům či podření. Kouty řady AQVA tvoří designovou a technologickou špičku mezi skleněnými sprchovými kouty s exkluzivní povrchovou úpravu skel, tzv. AQVACLEAN. Všechny zmíněné kouty se vyznačují nejdelší zárukou v ČR – celých 5 let!

Styl, osobitost, originalita… a přitom relaxace a komfort

Širokou nabídku van a sprchových koutů doplňují další produkty. Vybírat si můžete například moderní koupelnový nábytek i zrcadla různých tvarů. V nabídce nechybí ani vodovodní baterie, exkluzivní radiátory nebo designová umyvadla. Stačí si jen vybrat a zařídit si koupelnu zcela podle vašich představ. Připravena je i speciální kategorie wellness, ve které naleznete nabídku infrasaun nebo hydromasážních bazénů nebo různé vůně aromaterapií.

Kompletní nabídku HOPA CZ naleznete na www.hopa-koupelny.cz .

 


Související příspěvky

Prodloužení životnosti podlah voskováním

redakce

Celodřevěný konstrukční systém pro pasivní domy

redakce

Chcete domov podle svého? Vybírejte sektorové kuchyně

redakce