BYT

Jak najít v Praze novostavbu, která vám bude vyhovovat?

Najít v Praze nové bydlení v současnosti není tak složité, jako před dvaceti lety. To byla po bydlení v Praze opravdu vysoká poptávka, ale nabídka byla několikrát menší. Nyní je sice poptávka po bydlení v Praze ještě mnohem větší, ale na rozdíl od dřívější doby vzrostla také nabídka bydlení v Praze. Najít v Praze bydlení už v současnosti není problém. Problém ale může být úplně opačný. Jak v tak široké nabídce vybrat a nepřehlédnout to pravé?

 

Developerů je hned několik

Soustředit se nyní budeme jen na novostavby, tedy na projekty bytových a rodinných domů od developerských společností. Projekty novostaveb rostou po celé Praze i jejím blízkém okolí a dokonce i na místech, kde byste to možná ani nečekali. Na výstavbu se soustředí hned několik developerských společností. Jen v současnosti je na pražském území několik desítek nových projektů od různých developerů rozmístěných v různých částích Prahy. Jak najít to pravé bydlení, například byty Praha 10 a žádný nepřehlédnout?

 

Na Praze 10 je nyní k dispozici bydlení v šesti projektech

Právě nyní, je v lokalitě Prahy 10 možné vybírat bydlení hned v šesti developerských projektech. Konkrétně se jedná o jeden projekt rodinných domů a 5 projektů bytových domů. Jednotlivé druhy bydlení jsou hned od několika developerů. Rodinné domy jsou zastoupené v nabídce projektem Domy Benice. Bytové domy naopak zastupují projekty Ecocity Malešice II, 4Blok, Nové Měcholupy VI, Ekocity Uhříněves a Rezidence Korunní. Každý projekt má svá specifika a je určen pro trochu jinou cílovou skupinu? Jak zjistit více?

 

Hledejte tam, kde najdete komplexní nabídku pražských novostaveb

Hledat novostavby podle pražských developerů se nemusí vyplatit. Na některého totiž zapomenete nebo o něm vůbec nebudete vědět a může se stát, že zrovna jeho projekt by vám vyhovoval nejvíce. Vybírat nové bydlení je zapotřebí tam, kde najdete kompletní nabídku pražských projektů. Třeba na stránkách Reby.cz. Tyto stránky nabízí všechny aktuální projekty v Praze. Vše je rozděleno do kategorií podle lokalit, nikoliv podle developerů. Můžete přidat i vlastní kritéria pro výběr. Pokud máte zájem o byt se zahradou, stačí zadat tyto parametry a zobrazí se vám jen projekty, které tento požadavek splňují.

Související příspěvky

Kvalitní povlečení – Kde koupit?

redakce

Domeček jako ze škatulky

redakce

Moderní bydlení je spojeno také s osvětlením

redakce