BYT

Jak má vypadat správná manželská postel? Hezká, pevná, odolná a originální!

Manželská postel je dominantním druhem nábytku v každé ložnici. Má tedy velký vliv na celkový design ložnic. Tím ovšem její úlohy zdaleka nekončí. Vybírat manželskou postel jen podle vzhledu by bylo velmi neuvážené. Velmi také záleží na kvalitě materiálu. Postel musí být také odolná proti poškození a měla by vydržet dlouhá léta užívání bez známek opotřebení nebo ztrát kvality. Přesně takové vlastnosti nabízejí postele z masivu!

 

Chcete vybírat z pestré nabídky více než 140-ti typů manželských postelí? Víme kde!

Základem správného výběru manželské postele je bezpochyby velká nabídka. Samozřejmě pouze v případě, že prodejce nebo výrobce nabízí pouze kvalitní druhy postelí. Přesně takovou nabídku naleznete v sortimentu Truhlářství Miček na stránkách truhlarstvimicek.cz. Zde je v nabídce více než 141 druhů manželských postelí z masivu, které jsou také označovány jako postele letiště.

 

Kvalitní materiál a precizní zpracování jsou základem každé postele

Výroba manželských postelí Truhlářství Miček probíhá výhradně z vysoce jakostních druhů dřevin. Ty jsou pak zpracovány moderními technologiemi. Tím je zaručena vysoká kvalita a odolnost postelí. Na rozdíl od mnoha kamenných obchodů s postelemi jsou postele na stránkách truhlarstvimicek.cz nabízeny za přijatelnější ceny. Vybírat můžete z mnoha modelů a variant provedení manželských postelí. V nabídce jsou postele klasické, s úložným prostorem, patrové postele i postele pro seniory. V každé kategorii je na výběr velká spousta vzhledů postelí od klasických až po moderní a netradiční.

 

 

Dokonce si můžete postel navrhnout sami

Kromě širokého a kvalitního sortimentu nabízí Truhlářství Miček také některé nadstandardní služby, které u mnoha výrobců nábytku nenajdete. Mezi hlavní jistě patří možnost výběru materiálu a výběru odstínu laku, kterým bude materiál opatřen. Dokonce není vyloučena ani zakázková výroba postelí. Ta může dokonce probíhat i podle fotografie nebo podle grafického návrhu. Žádné provedení není překážkou a vždy bude zachován vysoký standard postelí.

 

Kompletní nabídku naleznete na www.truhlarstvimicek.cz

 

 

Související příspěvky

Gaia Mobili – koupelna pro babičku i vnučku

redakce

Praktickým pomocníkem v předsíni je zajisté věšák

redakce

Gare karin masen

redakce