BYT

Bytový park Prosek nabízí krásné nové bydlení!

 

Pokud toužíte po moderním bydlení v Praze, potom zpozorněte. Bytový park Prosek totiž nabízí stále nové moderní byty k prodeji, které rozhodně stojí za pozornost. V čem je Bytový park Prosek jiný a proč zvolit byt v této lokalitě?

Atraktivní bydlení v atraktivní lokalitě

Nové byty Prosek jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní bydlení v atraktivní lokalitě na území města Prahy. Bytový park se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 9 – Střížkov, která je ideální volbou pro mladé páry ale i rodiny s dětmi. Bytový park tvoří tři rezidenční budovy, které se nachází na ulici Lovosická a jsou zasazeny do vznikajícího parčíku. Zeleň najdete i ve vnitroblocích, tady si například můžete odpočinout po náročném dni. V bytovém parku se nachází celkem 138 bytů, které jsou právě nyní připraveny k prodeji. Byty jsou ve velikostech 1+kk až 4+kk.

Kvalita zaručena!

Bytový park byl postaven za použití nejmodernějších technologií a metod, takže se můžete těšit na opravdu vysoký komfort bydlení. Bytový Park Prosek byl zastřešen společností Finep, která patří ke špičkám ve svém oboru. Výhodou bytů v lokalitě Prosek je také fakt, že je možné jejich dispozice případně upravit dle vašeho přání. V blízkosti bytového parku se nachází vše, co je k životu potřeba – tedy sportoviště, restaurace, bary, lékař a samozřejmě i příroda.

Neváhejte, protože byty v této lokalitě mizí doslova před očima…

 

 

Související příspěvky

Bidetové sedátko MULTICLIN PRO II – nový rozměr intimní hygieny

redakce

Regulus zve na výstavu AQUATHERM 2010

redakce

NEJNOVĚJŠÍ TRENDY V NÁBYTKU

redakce