BYT

import15 plotu z CSB – NATURBLOKu vás bude bavit

Uvažujete o stavbě plotu? Chcete atraktivní a účelný plot? Začněte uvažovat o systému CSB – NATURBLOK, který nabízí CS-BETON s.r.o.

 

 

Plot postavíte rychle a snadno

Ke stavbě plotu pomocí systému CSB – NATURBLOK nepotřebujete maltu ani beton. Postačí jen flexibilní stavební lepidlo. Jednotlivé prvky systému jsou spojovány speciálním elementem do drážky, který mimo své primární funkce kotvy opěrné zdi či podezdívky, také skvěle poslouží k přesnému usazení prvku. CS-BETON nabízí kameny systému CSB – NATURBLOK ve dvou velikostech a tyto lze různě kombinovat a to jak naležato i nastojato. Sloupkové prvky jsou navlékaný na závitovou tyč, která je uchycena chemickou kotvou k podezdívce plotu. Takto velmi snadno a rychle vytvoříte sloupky vašeho plotu.

Estetika a životnost

Kombinací štípaného povrchu a specifického procesu ostařování nabývá betonový blok vzhledu nahrubo otesaného přírodního kamene. Kameny systému CSB – NATURBLOK jsou navíc dodávány v různých barevných provedeních. Záleží pouze na vašem barevném ladění. Při jejich výběru se nechte inspirovat okolím, plot by ho neměl nijak narušovat. Velkou výhodou plotů ze systému CSB – NATURBLOK je jejich dlouhá životnost, jsou také téměř nezničitelné. Se systémem CSB – NATURBLOK si vlastně stavíte plot na celý život.

Vše si můžete prohlédnout

Více informací o systému CSB – NATURBLOK www.csbeton.cz. Ploty ze systému NATURBLOK si navíc můžete prohlédnout i na živo – seznam výstavních míst na výše zmíněných internetových stránkách.

Související příspěvky

Chystáte se přestěhovat do Prahy? Zajímejte se o Nusle a Bráník!

redakce

ClipTile- stěhujte se i s podlahou!

redakce

TEXIM – váš partner a pomocník

redakce