BYT

I ve sprchovém koutu může být dostatek prostoru

Velké množství domácností si ještě dosud myslí, že pohodlí v koupelně mohou zažít pouze ve vaně. Bohužel ne všechny domácnosti mají tak velkou koupelnu, kde by se vana bez problémů vešla. A koupání ve vaně s malými rozměry je velice nepohodlné, a proto je lepší zvolit raději větší sprchový kout. Sprchový kout s velkou vaničkou nabízí více pohodlí, než malá vana.

 

Ještě před několika desítkami let se sprchování pokládalo za cosi hygienicky nedostatečného a nedokonalého. Sprchy byly v kasárnách, v ubytovnách, na kolejích … Nebyly designové, ani příliš čisté a někdy tekla jen studená vody. Život se od té doby zrychlil, zdražil a technika pokročila. Dnes oceňujeme ekologické a ekonomické parametry a rychlé osvěžení, které nám sprcha poskytuje.

 

Velká vanička přináší mnoho výhod

Relaxace ve sprchovém koutu s velkou vaničkou je velmi příjemná a pohodlná. Velice oblíbeným modelem v mnoha domácnostech je sprchový kout 120 X 85-Grafit KOMPLET. Díky levému i pravému provedení ho lze umístit do každého vhodného koutu ve Vaší koupelně. Vanička u tohoto sprchového koutu má rozměry 120 x 85 cm a její hloubka je 20 cm. Největší výhodou tohoto typu sprchového koutu je veliký vnitřní prostor, ve kterém se cítíte opravdu pohodlně.

Jestli budete sprchový kout využívat k maximálnímu pohodlí při sprchování nebo si vaničku napustíte horkou vodou a budete v ní relaxovat, je jen na Vás. Nezapomeňte také na vhodné vodovodní baterie (ať už nástěnné či podomítkové), které požitek jen umocní.

 

Nakupujte chytře a dostanete kompletní příslušenství

Tento sprchový kout je vyroben pouze z kvalitních materiálů, které opravdu vydrží. Spojení chromového leštěného rámu a bezpečnostního grafitového skla působí velice elegantně. Rám koutu je vyroben z leštěného hliníku. Tvrzená bezpečnostní skla o síle 5 mm zajistí absolutní bezpečí. Pokud se zajímáte o koupi tohoto modelu sprchového koutu, zvolte osvědčeného prodejce. Na stránkách levna-koupelna.cz naleznete opravdu výjimečnou nabídku. Jedná se o sprchovou vaničku a zástěnu, sanitární tmel TEC 7, vaničkový sifon a sprchovou baterii s příslušenstvím. Tento celý komplet za jednotnou cenu.

 

Cenu a kompletní informace o tomto sprchovém koutu

naleznete na www.levna-koupelna.cz.

 

Související příspěvky

Digestoře SIRIUS – vše ostatní je kompromis

redakce

Garážová vrata HÖRMANN – optimální řešení pro vaši garáž

redakce

Užijte si relaxaci v parních lázních

redakce