BYT

Houpací křeslo je ideální společník

Houpací křeslo už není jen výsadou starých pánů. Tento klasický kus nábytku by neměl chybět v žádné domácnosti. Houpací křeslo jistě ocení všichni, nejenom dědeček a babička.

Proč si pořídit houpací křeslo?

Myslíte si, že houpací křeslo je nepotřebným kusem nábytku, který bude pouze zabírat místo ve vašem pokoji? Nemáte pravdu. Houpací křesla jsou stále oblíbenější. Proč? V současné uspěchané době plné stresu jsou výborným společníkem při relaxaci. Není nic snazšího než vzít knihu nebo oblíbený časopis, posadit se do křesla, jen tak se lehce houpat a relaxovat.

Kvalita a luxus

Kvalitní houpací křesla si můžete vybrat v internetovém obchodě Luxx.cz. Stačí si pouze vybrat ten správný model, za pár dní máte křeslo doma a můžete si užívat relaxace plnými doušky. Klasické houpací křeslo můžete pořídit již za 1 480 Kč. Pokud toužíte po luxusu, zkuste se podívat houpací křesla Glider, které vyrábí AUTRONIC. Potěší vás luxusem a pohodlím. Houpací křesla Glider navíc pořídíte s praktickou podnožkou. Tato křesla jsou vyrobená ze dřeva dubu nebo ořechu. Cena houpacího křesla Glider s podnožkou je 3 290Kč.

Neváhejte a pořiďte si houpací křeslo, které se stane ozdobou vaší domácnosti. Houpací křeslo můžete zakoupit na Luxx.cz. Platit můžete v hotovosti, bankovním převodem nebo prostřednictvím T-mobile GSM Banking. Internetový obchod Luxx.cz čeká na vaši návštěvu.

 

www.luxx.cz

Související příspěvky

Relax v hydromasážním boxu i u Vás doma

redakce

Pes pede elit

redakce

Představujeme novostavby na Praze 4 – je hodně o co stát!

redakce