BYT

Hledáte v Praze byty na prodej? Které lokality a projekty by vás měly zajímat?

Nabídka bydlení v Praze je v současnosti opravdu vysoká. Zejména pak oblast bydlení v nových projektech pražských developerů. Developeři, působící na pražském území pro svou výstavbu hledají zajímavé lokality a stavbám dávají osobitý ráz a nadstandardní vybavení už v základu. Vždy je lepší si nové bydlení vybrat tam, kde mají rozsáhlou a širokou nabídku. Pro nové bydlení v Praze je to například portál bytyprodejpraha.cz. Právě z těchto stránek si nyní představíme 3 nejzajímavější projekty současnosti.

 

Dlouhodobě oblíbený je projekt Britská Čtvrť

Projekt Britská Čtvrť – Západní město vzniká díky developerské společnosti Finep již několik let. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších projektů této prověřené společnosti, který má zcela přetvořit Prahu 5 – Stodůlky a její vzhled. Britská čtvrť je totiž samostatným komplexem. O vysoké oblibě svědčí i počet etap výstavby projektu. V současnosti jsou na prodej byty v šesté etapě výstavby. Byty v předchozích fázích výstavby jsou již beznadějně vyprodány. Všechny stavby mají moderní a osobitý charakter. Byty splňují i opravdu vysoké nároky a jsou nadstandardně vybaveny.

 

Rezidence Letokruhy pro milovníky stylu

I novodobé provedení bydlení může být stylové a nemusí připomínat kýč. A přesně to dokazují jednotlivé byty v projektu Rezidence Letokruhy na Praze 11. Stylový vzhled celých staveb podtrhují kvalitní energeticky nenáročné přírodní doplňky, jakými jsou třeba dřevěná okna, plovoucí podlahy, moderní dlažby a mnohé další prvky. Vysoký standard si mohou zájemci ještě doplnit podle svých představ. Nabízeny jsou bytové jednotky v dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Velikost jednotlivých bytů začíná na 31,5m2 až po prostorných 109,4m2. Celkový počet bytových jednotek v projektu je 87.

 

Rezidence Trio na Praze 5

Rezidence Trio na Praze 5 v části Zličín je tvořena třemi samostatnými bytovými domy. Každý z domů disponuje možností vlastního garážového stání, balkonem terasou nebo předzahrádkou. Nadstandardní vybavení najdete také už v samotném základu a také Trio nabízí možnost individuálních úprav interiérů. Bytové jednotky jsou i zde nabízeny v dispozicích 1+kk až po 4+kk. Rozloha jednotek začíná na 46m2 a končí na 114,5m2.

Související příspěvky

Chcete koupit byt, ale nedůvěřujete realitním kancelářím? Existují jiné možnosti

redakce

AV interiéry dává kuchyním nový rozměr

redakce

Profesionální firma na čištění koberců v Brně

redakce