BYT

Hledáte opravdu dokonalé bydlení v Praze?

Untitled document

Chcete mít v Praze vlastní byt ve stavbě, která je dominantou celého okolí? Chcete koupit byt v novostavbě, která je projektem silné a kvalitní Firmy? Potom právě pro vás jsou tu nové byty v Praze 13. Přímo zde roste projekt společnosti Finep, který nese název Britská čtvrť.

Britská čtvrť je úspěšný projekt

Projekt Britská čtvrť je dokonalý nejen svým architektonickým řešením, ale také umístěním stavby. Svým rezidentům poskytuje vyšší standarty vybavení a bezpečnosti. Budova je se svými 15ti patry dominantou této části Prahy. O byty Praha 13 ve všech etapách projektu Britská čtvrť v Západním městě je velký zájem. První a druhá etapa této výstavby se prodala ještě před dokončením. Nyní máte možnost si svůj byt v této dominantní stavbě koupit i vy. Společnost Finep totiž právě zahájila prodej nové 4. etapy v Britské čtvrti.

Byty od společnosti Finep jsou jistě správnou volbou

Společnost Finep si od roku 1995, kdy byla založena, již získala silnou základnu spokojených klientů. To se jí podařilo především proto, že nové byty Finep patří mezi architektonické skvosty. Tým společnosti Finep tvoří věhlasní architekti i designéři. Společnost má na svém kontě řadu unikátních projektů, které jsou v České republice naprosto ojedinělé.

Kompletní informace o činnosti a výstavbách projektů společnosti Finep najdete na www.finep.cz.

Související příspěvky

Ozdobte svůj interiér netradičně

redakce

Infrasauna očima lékařů Infrasauna očima lékařů

redakce

Moderní předsíňové stěny jedině od Homemarket

redakce

Přidat komentář

* Použitím tohoto formuláře souhlasíte s ukládáním a zpracováním vašich údajů na tomto webu.