BYT

Harmonický domov díky Feng-shui

Máte-li pocit, že se vám občas nedostává energie a že váš dům či byt potřebuje oživit, můžete využít pravidla učení pocházejícího z Dálného východu – Feng shui. Jedná se o umění staré 5000 let a jeho původ nacházíme v Taoismu. Základní princip Feng shui se dá stručně charakterizovat jako učení či pravidla, která uvádějí v soulad energie proudící vaším bytem, domem nebo kanceláří.

Harmonické prostředí navozuje pohodu, optimismus a bezpečí. Zkrátka cítíme se v takovém prostředí dobře. Podle prastaré filozofie Feng shui vše souvisí se vším a naši duševní a fyzickou vyrovnanost ovlivňuje nejen vnější prostředí a ostatní lidé, ale také místo, ve kterém žijeme a věci, které si pořizujeme. Aby pro vás místo, kde bydlíte, učíte se a pracujete bylo zdrojem energie, využijte tohoto starodávného učení. Že ho sami neovládáte a přesto byste rádi změny provedli? Nevadí. Právě pro vás jsem tady a vám nabízím své služby.

Ráda vám poradím, jak si můžete vytvořit příjemné prostředí kolem sebe, které vás bude nabíjet pozitivní energií, tím harmonizovat vás, vaše vztahy, zlepší vaše zdraví, prosperitu a spokojenost.

 

Nejprve analyzuji daný prostor. To se děje přímo na místě, u vás doma. Vysvětlím vám základní principy Feng shui a to jaký vliv má vaše okolí na kvalitu vašeho života. Vypočtu čchi  ve vašem domě. Povíme si něco o principech polarity yin a yang a také o principu pěti elementů. Vše se děje formou příjemného rozhovoru. Sami při tom začnete vnímat a rozeznávat některé doplňky, barvy či věci ve vašem bezprostředním okolí, které působí disharmonicky. Uvidíte, změny vás budou těšit a nebudete chtít přestat. Provedu u vás optimalizaci proudění energie. Ukáži vám možnosti, jak dosáhnout zlepšení v oblasti vztahů, zdraví a svého postoje k životu. Nabízím i výrobky ke zlepšení energie prostoru bydlení, ozdoby a spotřební předměty.

Ještě stále jste se nerozhodli? Přijďte si pro inspiraci na můj webový portál www.pecklova.cz

 

Ti, kteří teprve svůj dům plánují nebo jsou ve fázi výstavby, určitě uvítají poradenství Feng shui, díky kterému postaví dům tak, aby splnil jejich představy a sny o dokonalém a spokojeném bydlení. Využít poradenství je vhodné i v případě, že se chystáte přestavovat, renovovat či nově zařizovat své příbytky.  Vpusťte k sobě dokonalost, harmonii a soulad. Stokrát se vám to v dobrém vrátí zpět.

 

A pokud stále ještě váháte, zda objednat mé poradenství a chtěli byste něco málo vyzkoušet hned, můžete. Každý doma máme v šuplíkách, skříních a jiných místech věci, které sice nepotřebujeme, ale říkáme si: „Co kdyby? Jednou?“ Dost! Žádné ‚co kdyby‘! Tyto věci vytáhněte na světlo a jednoduše se jich zbavte. Že je to škoda? Ano, nejsou všechny na vyhození. Tak je tedy pusťte dál „do oběhu“. Co nemůže sloužit vám, někomu jinému pomůže a poslouží.  Sami jistě najdete jejich vhodné umístění. Budete překvapeni, jak se vám uleví.  Vpustíte tak čerstvý vítr do svého domu či bytu. Stejně to budete vnímat i v sobě. Až neuvěřitelně to funguje. A to je jen začátek. Společně pak zvládneme mnohem víc a změny budou daleko patrnější.

Těším se na vás na www.pecklova.cz .Výrobky, které mimo jiné nabízím, si můžete prohlédnout zde www.tcenergydesign.ch.

 

Gudrun Johanna Pecklová
Děbolín 3 
Jindřichův Hradec 
377 01
Email: g.johanna.peckl@seznam.cz
Tel./Fax: 00420-384 363 686
Mobil: 00420-732 805 317

Související příspěvky

Jak poznat kvalitní rozkládací postel?

redakce

Mari tunos cafer

redakce

Kusový koberec je elegantním doplňkem nejen do obývacího pokoje

redakce