BYT

Grily značky Weber potěší všechny gurmány

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Konečně jsme se dočkali – přichází jaro a s ním i první příležitosti ke grilování. Jste už vybaveni? Pokud vám stále chybí to základní – gril – máme pro vás několik tipů na to, který vybrat…

Gril by měl splňovat jednu základní věc – měl by být kvalitní, aby co nejdéle vydržel. Při jeho výběru se vyplatí vsadit na osvědčené značky – zkuste grily Weber. Budete z nich nadšeni.

Grily na dřevěné uhlí jako moderní klasika

Grily na dřevěné uhlí paří ke klasikám, které ale značka Weber převlékla do moderního kabátu. V nabídce najdete hned několik typů těchto grilů od malých až po ty velké, které přinášejí do světa grilování opravdový luxus a požitek. V nabídce je například zahradní gril na dřevěné uhlí Weber Smokey Joe Premium, který můžete díky jeho malým rozměrům brát i s sebou na dovolenou. Pořídit si ale můžete i špičkový zahradní gril na dřevěné uhlí se jménem Weber One Touch Pro Classic, který má moderní design a spoustu příjemných funkcí. Nabídka je ale mnohem širší, zaručeně si vyberete.

Grily na dřevo překvapí svým výkonem

Grily na dřevo jsou velmi oblíbené, protože mají velmi velký výkon a grilování s nimi je zábava. Pořídit si můžete například vysoce praktický gril na dřevo Indiana nebo Santana s průměrem grilovacího roštu 50cm. V nabídce jsou ale i rozměrově větší grily na dřevo jako je například gril na dřevo Smoky Fun EuroSmoker s grilovací komorou.

          

Užijte si letní grilování s grily Weber. Kompletní nabídku najdete na www.grilovani.cz.

Související příspěvky

Sprchové dveře do niky – ideální řešení pro vaši koupelnu

redakce

Stavební pouzdro JAP – skvělé řešení jak ušetřit prostor

redakce

Moderní sprchové kouty – přehledně na jednom místě

redakce