BYT

Fólie pro dvířka od společnosti TRACHEA – dejte nábytku moderní tvář

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Vytvořit moderní interiér nemusí být vůbec složité. Nemusíte hned kupovat nové kusy nábytku. Stačí totiž jen obnovit jejich vzhled – vsaďte na fólie na nábytková dvířka, uvidíte, jak se váš interiér lehce promění v moderní místo.


Řešení přináší společnost Trachea

Moderní fólie na nábytková dvířka v mnoha zajímavých designech nabízí na českém trhu společnost Trachea. V jejich nabídce na vás čeká široká paleta fólií v různých variacích, stačí si jen vybrat.

Více než 60 druhů

Trachea nabízí více než šedesát dekorů fólií, které jsou rozděleny do pěti charakteristických řad. První z nich je řada Standard, ve které naleznete prověřené evergreeny z oblasti dekorů dřeva. Fólie z této řady mají dekor dubu, třešně, buku a řady zajímavých. Další jsou fólie z řady Trendy – ta obsahuje módní dekory v různých unibarvách. Třetí je řada Trendy lesk, která odráží oblibu lesklých povrchů v oblasti bytového designu. Opakem k ní jsou fólie z řady Trendy mat, ve které najdete také velmi zajímavé kousky. Poslední je řada nábytkových fólií s názvem Trendy Exclusive, která představuje osobité, výjimečné a luxusní dekory hodící se pro tvorbu nevšedních interiérů.

{gallery}trachea{/gallery}

Možnosti jsou mnohem širší

Nedávno totiž do nabídky společnosti Trachea přibyla i dvířka opatřená speciálním digitálním potiskem Overface, díky kterému je možné na všechna hladká nábytková dvířka a jiné plošné materiály přenést jakýkoliv motiv. Dvířka tak mohou zdobit například i vámi dodané fotografie a navržené motivy…

Moderní interiér jedině se společností Trachea. Kompletní nabídku najdete na www.trachea.cz a na  www.overface.cz.

Související příspěvky

Jak správně připravit bazén na novou sezónu?

redakce

Sexy tvary sprchových koutů

redakce

Chytrá pěna ® jako dokonalé řešení tepelných izolací

redakce