BYT

Eurookna od truhlářské firmy Nenadál stojí za to!

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Uvažujete o výměně oken? Nebo stavíte a přemýšlíte, jaká okna si pořídit? Pokud jste odpověděli ano, podívejte se na nabídku společnosti Nenadál. Mají pro vás připravenu špičkovou kvalitu za rozumnou cenu.

Kvalitní okna se vyplatí

Kvalitní okna jsou taková, která dokáží efektivně zabránit úniku tepla z interiéru a také skvěle vypadají. Právě proto současné trendy v bydlení fandí eurooknům. Měli byste u nich rozhodně uvažovat, protože bez funkčních oken nebudete mít spokojené bydlení.

Kvalita od společnosti Nenadál

Truhlářství Nenadál je tradiční česká společnost, která má s prací se dřevem velmi bohaté zkušenosti. Vychází z tradiční truhlářské práce, kterou dokázali efektivně zmodernizovat. Právě díky tomu mohou všem nabídnout prvotřídní kvalitu svých výrobků.

Eurookna ve dvojím provedení

Společnost Nenadál nabízí eurookna ve dvojím provedení. Jedná se o eurookna IV68 a IV78 soft line na obráběcím centru fy.Weinig s maximální přesností, která vynikají svou kvalitou.

Materiály používané na výrobu eurooken jsou totiž certifikované lepené hranoly z dřevin jako je smrk, meranti, dub a borovice. Společnost Nenadál také osazuje eurookna celoobvodovým trvanlivým kováním značky MACO. Povrchovou úpravu na oknen potom tvoří třívrstvý systém od firmy ZOWOSAN. Základní vrstvy se máčí a je tak zaručena celková impregnace rámů. Konečná lazůra oken se aplikuje vysokotlakým stříkacím zařízením od firmy Wágner.

Díky této speciální úpravě jsou pak okna maximálně odolná.

Více informací najdete na http://truhlarstvi.nenadal.cz.

Související příspěvky

Kamenná vlna Rockwool na rozhlasových vlnách

redakce

Chcete bydlet v novém? Mělo by vás zajímat jedno jediné místo!

redakce

České masivní postele přinášejí řadu výhod!

redakce