BYT

Elegance a funkčnost – oboje mají skleněné dveře od MIJA-THERM s.r.o.

Hledáte funkční, vkusné a moderní vybavení vaší domácnosti nebo firmy? Měli byste začít uvažovat o pořízení skleněných dveří.

Oblíbená jistota

Skleněné dveře se stávají stále více žádaným zbožím. Důvod je prostý. Skleněné dveře se vyznačují dlouhou životností a nejsou nijak náročné na údržbu. To ovšem není vše. Skleněné dveře jsou uživatelsky velmi přívětivé a jsou také vkusným a moderním doplňkem každého interiéru.

MIJA-THERM s.r.o. je správnou volbou

Spolehlivým dodavatelem skleněných dveří je společnost MIJA-THERM s.r.o. Společnost nabízí skleněné dveře všech konstrukčních druhů. V nabídce mají skleněné dveře do stavebního otvoru, k líci zdi, do stavebního pouzdra i do zárubně. Všechny dveře od MIJA-THERM s.r.o. jsou precizně zpracované a navíc osazeny značkovým nerezovým kováním.

Skleněné dveře na míru a kvalitně

MIJA-THERM s.r.o. nabízí pro své zákazníky kompletní servis. Můžete si dokonce navrhnout vlastní dveře – MIJA-THERM s.r.o. zhotoví dveře přesně podle vašich požadavků. Můžete také volit různé druhy skleněných výplní. MIJA-THERM s.r.o. nabízí skla barvená, satinovaná, s potiskem metodou sítotisku, leptaná nebo dokonce skla lepená s různobarevnou fólií včetně fotografického tisku na fólii. Záleží pouze na vašem vkusu a potřebách.

Kam se skleněné dveře hodí?

Skleněné dveře by neměly chybět v žádném moderním interiéru.  Pokud vlastníte firmu, jsou pro vás skleněné dveře také tou správnou volbou. Uvidíte, jak zvýší image vaší firmy. Proto neváhejte a prohlédněte si nabídku skleněných dveří na www.mija-t.cz . Na stránkách společnosti navíc najdete i mnoho dalších způsobů využití skla v interiéru i exteriéru.

Související příspěvky

Maren casin hakin

redakce

Dlažby s historickým dekorem

redakce

Nová rezidence MiDO Harfa, to je harmonie města a klidu

redakce