BYT

Druhá etapa bydlení Nad Přehradou je v plném proudu

Developerská společnost Finep měla s konceptem výstavby bytových domů s názvem Nad Přehradou velký úspěch. O byty v první etapě byl zvýšený zájem. Nyní tento úspěšný projekt pokračuje další etapou výstavby, která přináší celkem 48 nových bytů, které jsou připraveny k okamžitému prodeji.

 

Co může projekt Nad Přehradou II nabídnout?

Projekt Nad Přehradou II plynule navazuje na výhody, které přinesla již první etapa výstavby. Jedná se o moderní stylové bydlení ve velice atraktivní části Prahy 10. Praha 10 se v poslední době stává zajímavou lokalitou pro mnoho developerských společností, takže se jedná o moderní, rychle se rozvíjející destinaci. Spojení do centra i do přírody je jednoduché. Tato část Prahy také nabízí úplnou občanskou vybavenost a širokou nabídku veřejných služeb. Bydlení Nad Přehradou je vhodné pro mladší i starší rezidenty. Velice zajímavá je také pořizovací cena u všech bytů. Projekt Nad Přehradou II je tvořen jedním 9 podlažním domem s podzemními garážemi. Kvalitu výstavby zajišťuje zkušený developer.

 

Nepropásněte svou šanci

Prodej bytů v druhé etapě tohoto projektu byl již zahájen. Počet volných bytů je den ode dne menší, protože zájem je opravdu veliký. Na prodej je zde nabídnuto celkem 48 moderních bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Velikosti i jednotlivé řešení interiéru jsou odlišné, takže si svůj styl bydlení může vybrat každý. Jestli máte také zájem o bydlení Nad Přehradou, neváhejte a prohlédněte si ho nyní.

 

Nabídku volných bytů a více informací naleznete na www.bydleninadprehradou.cz.

Související příspěvky

Jaké jsou aktuální trendy v oblasti revizních dvířek pro domácnosti?

redakce

Moderní bydlení je spojeno také s osvětlením

redakce

Nezapomeňte na madla zábradlí

redakce