BYT

Dřezy z umělého kamene s nerezovým dnem jsou velmi žádané

Umělý kámen si pro své výjimečné vlastnosti získává stále více příznivců, a to nejen mezi architekty a designery, ale také mezi širokou veřejností. 

Obliba tohoto materiálu roste především díky jeho vynikajícím užitným a estetickým vlastnostem. Umělý kámen, jak je nejčastěji nazýván, je materiál, jenž je neomezeně variabilní. Nejčastěji je využíván na pracovní desky v kuchyních.

Často je instalován z jednoho celistvého kusu materiálu, který tvoří jak pracovní desku, tak i dřez a zádovou část kuchyně. Vzniká tak celistvý, velmi odolný prostor pro vaření bez míst, kde se běžně drží špína a množí bakterie.

Hitem letošního roku jsou dřezy z umělého kamene, které mají dno z nerezového plechu. Spojením těchto dvou velmi ušlechtilých materiálů tak můžete pozvednout vaši kuchyň, kterou vám budou návštěvy závidět.

 

Umělý kámen je velmi nenáročný na údržbu, je bezespárový, hygienický a pohledově velmi atraktivní. 

Nenechte se zmást názvem umělý kámen – vybírat můžete nejen ze široké škály imitací textur kamene, ale i barev. Dokonale tak podtrhnete tón kuchyně, kde si díky tomuto materiálu můžete vyhrát se světelnými efekty – umělý kámen je totiž možné podsvěcovat –, a tvarovou variabilitou. Po letech, kdy začínají být znát známky používání, ho stačí pouze přebrousit a pracovní deska vypadá opět jako nová.

To aby měl tento materiál všechny kladné vlastnosti, které jsme zde popsali je důležité dodržet při výrobě pracovní desky náročné technologické postupy. Proto je dobré oslovit certifikovaného zpracovatele, kterým je například firma Duolit, s. r. o., jenž má celorepublikovou působnost a je certifikovaným zpracovatelem umělého kamene značek Corian, Hi-Macs a dalších.

Více informací naleznete na www.duolit.cz

Související příspěvky

Levné kuchyně? Pak internetový obchod Nejlepší – nábytek.cz!

redakce

Teplo a vlhko jsou největší nepřátelé vašeho podkroví

redakce

Pozvánka na IBF 12. – 16.4.2011

redakce