BYT

Dřevěné prodejní stánky od DELTA Svratka s.r.o.

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud ke svému podnikání potřebujete prodejní stánek, řešení najdete u společnosti DELTA Svratka s.r.o. Tato společnost se totiž mimo jiné zabývá právě výrobou a prodejem dřevěných prodejních stánků, které nabízí hned v několika variantách.

Záruky kvality i výdrže

Společnost DELTA Svratka s.r.o. staví prodejní stánky výhradně z prvotřídního smrkového dřeva, což je zárukou vysoké kvality a odolnosti nabízených stánků. V nabídce společnosti najdete dřevěné prodejní stánky hned v několika provedeních, ale můžete si nechat postavit i atypický stánek. Záleží pouze na vašich požadavcích.

     

Srubové nebo panelové

DELTA Svratka s.r.o. nabízí prodejní stánky ve dvou základních provedeních. Prvním z nich jsou srubové stánky, které mají sílu stěny 28 mm (na přání i 33 mm nebo 50 mm). Tyto stánky jsou postaveny pomocí křížového spoje a obsahují střechu a podlahu o síle 19 mm, střešní krytinou je potom černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina. Na objednávku dodává DELTA Svratka s.r.o. asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku. V ceně prodejního stánku jsou také okna a dveře. Druhý typ nabízených stánků – tedy ten panelový – je určen pro všechny, kdo potřebují stánek i rozkládat a případně přemísťovat. Panelový prodejní stánek je totiž tvořen jednotlivými panely, které se navzájem upevňují pomocí vratových šroubů. Stánek lze tak lehce kdykoliv rozložit a poté postavit znovu.

Mnohem více

Kromě prodejních stánků se DELTA Svratka s.r.o. specializuje také na výrobu a prodej dřevěných zahradních i nářaďových domků, pergol, altánů a řady dalších dřevěných staveb. Vždy v prvotřídním provedení.

Pokud dřevěný prodejní stánek, tak společnost DELTA Svratka s.r.o. Navíc pozor, po celé České republice platí doprava zdarma!

Více informací najdete na www.deltasvratka.cz.

Související příspěvky

Getting Help

redakce

Chcete bydlet poblíž Prahy, ale ne v centru?

redakce

Vhodné osvětlení se specifickým zacílením

redakce