BYT

Dřevěné prodejní stánky od DELTA Svratka s.r.o.

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Pokud ke svému podnikání potřebujete prodejní stánek, řešení najdete u společnosti DELTA Svratka s.r.o. Tato společnost se totiž mimo jiné zabývá právě výrobou a prodejem dřevěných prodejních stánků, které nabízí hned v několika variantách.

Záruky kvality i výdrže

Společnost DELTA Svratka s.r.o. staví prodejní stánky výhradně z prvotřídního smrkového dřeva, což je zárukou vysoké kvality a odolnosti nabízených stánků. V nabídce společnosti najdete dřevěné prodejní stánky hned v několika provedeních, ale můžete si nechat postavit i atypický stánek. Záleží pouze na vašich požadavcích.

     

Srubové nebo panelové

DELTA Svratka s.r.o. nabízí prodejní stánky ve dvou základních provedeních. Prvním z nich jsou srubové stánky, které mají sílu stěny 28 mm (na přání i 33 mm nebo 50 mm). Tyto stánky jsou postaveny pomocí křížového spoje a obsahují střechu a podlahu o síle 19 mm, střešní krytinou je potom černá, pískovaná lepenka, která slouží jako provizorní krytina. Na objednávku dodává DELTA Svratka s.r.o. asfaltový šindel nebo barevnou asfaltovou lepenku. V ceně prodejního stánku jsou také okna a dveře. Druhý typ nabízených stánků – tedy ten panelový – je určen pro všechny, kdo potřebují stánek i rozkládat a případně přemísťovat. Panelový prodejní stánek je totiž tvořen jednotlivými panely, které se navzájem upevňují pomocí vratových šroubů. Stánek lze tak lehce kdykoliv rozložit a poté postavit znovu.

Mnohem více

Kromě prodejních stánků se DELTA Svratka s.r.o. specializuje také na výrobu a prodej dřevěných zahradních i nářaďových domků, pergol, altánů a řady dalších dřevěných staveb. Vždy v prvotřídním provedení.

Pokud dřevěný prodejní stánek, tak společnost DELTA Svratka s.r.o. Navíc pozor, po celé České republice platí doprava zdarma!

Více informací najdete na www.deltasvratka.cz.

Související příspěvky

Najděte bydlení v Praze jednoduše

redakce

Praha 9 jako jedno z nejlepších míst k bydlení! Co nabízí?

redakce

Chcete bydlet v novém? Mělo by vás zajímat jedno jediné místo!

redakce