Search

Dopřejte si v obývacím pokoji maximální pohodlí

Hlavní místností, kde doma trávíme nejvíce času, je bezpochyby obývací pokoj. Právě tady odpočíváme, lenošíme, užíváme si společné chvíle s rodinou a přáteli. Aby se zde všichni cítili příjemně a útulně, musíme si obývací pokoj správně zařídit. To, jak bude celý interiér působit, záleží na mnoha faktorech – roli hraje podlaha, barva stěn, bytové doplňky a především nábytek. Obývací stěna, pohodlná sedací souprava a praktický konferenční stolek tady rozhodně nemohou chybět.

 

Televize – kam s ní?

K nejčastějším aktivitám, které v obývacím pokoji provozujeme, patří bezpochyby sledování televize. Aby vás nebolelo za krkem a mohli jste si váš oblíbený pořad nebo film vychutnat s náležitým komfortem, musíte pro televizi najít vhodné místo. Ne každému vyhovuje, když se „kouzelná bedýnka“ nachází klasicky na skříňce nebo televizním stolku. Stále častěji se proto televize zavěšují na stěnu. Tento způsob přináší hned několik výhod – ušetří vám místo, můžete si sami zvolit výšku, která vám vyhovuje, navíc je toto umístění praktické a bezpečné. Dvojnásob to ocení ti s neposednými dětmi, u kterých hrozí, že by televizi při neopatrném pohybu shodily na zem. Každý rodič dobře ví, že stačí chvilka nepozornosti a úraz je na světě, o materiální škodě nemluvě. Díky držákům na televizi tomu lze však snadno zabránit.

 

Praktičnost, kvalita, komfort

Při výběru vsaďte na osvědčené prodejce, kteří nabízí certifikované produkty s dlouhou zárukou. Chybu neuděláte například se značkou MKF, dříve známou jako InHouse, která nabízí hned několik druhů. Pokud chcete obrazovku pouze zavěsit na zeď a dál s ní nemanipulovat, pak vám postačí fixní držáky. Jestli vám jde o to, aby bylo možné televizi sklopit směrem dolů nebo naopak zaklonit nahoru, pak musíte zvolit výklopný držák, jehož konstrukce vám tyto manévry umožní. Záleží vám na tom, aby se s televizí dalo otáčet do stran v různých úhlech? Pak se neobejdete bez kloubových držáků, které poskytují velkou variabilitu a dokáží tak splnit i náročné požadavky na použití.

Estetika, design, elegance

Kromě praktické stránky hraje svou nezanedbatelnou úlohu také stránka estetická. Masivní železná konstrukce by v moderních interiérech, kde je důraz kladen především na design a eleganci, jen stěží uspěla. Proto ty současné nijak nekazí vzhled pokoje. To ostatně platí i o propojovacích kabelech, které lze přehledně a zároveň úhledně uspořádat díky šikovným organizérům a krytům. Váš obývací pokoj tak bude jednoduše dokonalý!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *