BYT

Dopřejte si čokoládu na Vaši střechu

< !DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> Untitled document

Společnost Lindab nyní nabízí časově omezenou akční cenu na taškové střešní krytiny Lindab v barvě HNĚDÉ (Ral 8017) v povrchové úpravě polyester. Dopřejte si novou střechu v této nejoblíbenější barvě již dnes za atraktivní ceny v profilovaných krytinách:

Krytina Ideal 40 v barvě hnědá ……….219,-Kč/
Krytina Mega 40 v barvě hnědá………229,-Kč/

Krytina Topline v barvě hnědá ………..239,-Kč/

 

Akce je platná od 15. 3. do 30. 4. 2012 nebo do vyprodání zásob.

 

Lehké střešní krytiny Lindab

Akce „Střecha v barvě čokolády“ se vztahuje na krytiny se speciální  bezúdržbovou povrchovou úpravou „Polyester“. Základem je tenký, žárově pozinkovaný (275g/m2) ocelový plech o síle 0,5 mm, tloušťka nanášeného polyesterového povrchu je 25µm. Povrch je vhodný pro použití i do míst v náročných klimatických podmínkách. Vrstva je odolná proti UV záření. Tato krytina je tedy naprosto bezúdržbová a není třeba ji nijak ošetřovat ani natírat.

Profilovaná krytina Lindab také vyniká rychlou a jednoduchou pokládkou. Technické oddělení vypracuje přesný kladečský plán a krytiny se pak vyrábí v přesně definovaných rozměrech na míru konkrétní střechy. Pokládka krytiny je díky velkým dílům velice snadná a rychlá. Díky výrobě na míru dané střechy vzniká při montáži jen minimální odpad. Montážníkům tak odpadají starosti a náklady s likvidací odpadu, zákazníkům náklady na zbytečně větší množství materiálu. Pokud je přeci jen třeba, zejména u atypických střešních konstrukcí, lze krytinu na místě jednoduše doupravit stříháním. Na krytiny Lindab s povrchem polyester se vztahuje záruka 15 let.

Bezúdržbová profilovaná střešní krytina Lindab vyniká svou nízkou hmotností 5kg/m2, což tvoří kolem pouhých 10 % běžné skládané krytiny. Tato úspora hmotnosti střechy může být ideálním řešením při rekonstrukcích starších objektů, kde by při použití skládané krytiny bylo nutné rekonstruovat celý krov. U novostaveb lze naopak ušetřit již při dimenzování krovu.

 

Zdroj: Lindab

Ptejte se u prodejců Lindab. Více informací na:

Lindab s.r.o., Na hůrce 1081/6, Praha 6 Ruzyně, 161 00
Tel: 233 107 200, Fax 233 107 250; info@lindab.cz

Související příspěvky

Kolekce Witex Color a Witex Color+: Individuální design pro nadstandardní bydlení

redakce

Gate runis makon ante ipsum primis in faucibus

redakce

Specializovaná síť s podlahovými krytinami 1 FLOOR posiluje a rok 2011 zahájí produktovou akcí

redakce