BYT

Dokonalé bydlení v Praze je tady

Untitled document

Chcete mít v Praze vlastní byt dominantní stavbě, která je okrasou celého širokého okolí? Chcete koupit byt v novostavbě, která je projektem silné a kvalitní firmy? Právě pro vás jsou připravené byty v Praze 13. Tady totiž roste projekt společnosti Finep, který nese název Britská čtvrť.

Britská čtvrť je opravdu úspěšný projekt silné společnosti

Projekt Britská čtvrť je dokonalý v mnoha ohledech, a to nejen svým architektonickým řešením, ale také umístěním stavby. Tato stavby vám nabízí vyšší standarty vybavení a bezpečnosti. Budova má 15 pater a je dominantou této části Prahy. O byty Praha 13 ve všech etapách projektu Britská čtvrť v Západním městě je velký zájem. První a druhá etapa této výstavby se prodala ještě před dokončením. Nyní máte možnost zakoupení vlastního bytu v Britské čtvrti i vy. Společnost Finep totiž právě zahájila prodej nové 4. etapy v Britské čtvrti.

Pokud se rozhodnete pro Finep, učiníte krok správným směrem

Společnost Finep si od založení v roce 1995 již získala silnou základnu spokojených klientů. Své klienty uspokojí proto, že nové byty Britská čtvrť patří mezi architektonické skvosty. Tým společnosti Finep tvoří věhlasní architekti i designéři. Společnost má na svém kontě řadu unikátních projektů, které jsou v České republice naprosto ojedinělé.

 

Kompletní informace o činnosti a výstavbách projektů společnosti Finep najdete na www.brtiska-ctvrt.cz.

Související příspěvky

Stěhování III. – s firmou do zámoří

redakce

Kupujeme sedačku

redakce

Tapety od kterých neodtrhnete oči

redakce